Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyuka is magányos, nincs...

Más anyuka is magányos, nincs sétapartnere vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
14 hónapos anyukája
2012. jún. 5. 11:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem sincs. Pedig van felén kb 5babás, de azok ki se tolják magukat a lakásból, pedig vidéken vagyunk, lehetne sétálni :o(

Itt én vagyok az ufo, aki nap mint nap köröz kint a gyerekkel, és beszélget kicsit az idősebb szomszédokkal.

2012. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Jaj nekem is ez a gondom. Én annyira társasági ember vagyok, azt hittem majd bandázgatunk más anyukákkal de semmi...

Nem szeretek egyedül lenni de hát ez van. Jönnek a "babátlan" barátnőim, de hát velük meg nehezebb összeegyeztetni kinek-mikor jó.

2012. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mi mindig akkor megyünk le mikor a többieknek alszanak a babák..... Én már megszoktam hogy csak a babómmal sétálunk.... 11 hónapos de én már egy hetes korától úgy sétálok vele hogy beszélek hozzá :) a szembe jövők néznek is babám eleget......
2012. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósiak vagítok? Hátha...
2012. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kerria ***** válasza:
79%

Én szerencsés vagyok, mindig belebotlom Anyukákba, ha máshol nem is, akkor leülök egy kicsit a játszótéren. Az enyém ugyan még nem játszik, de már nézi, hogy mi lesz a kedvence :P és itt mindig találok beszélgetőtársat is.


Baba-Mama klubba is járok, itt is szintén akad Anyuka.


Terhesség alatt megismerkedtem egy két pocakossal, akik egyidőben szültek vele, noha velük ritkán találkozunk, azért szoktunk telefonon, e-mailben levelezni, és ez is sokat számít!

2012. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Úgy látom, akkor nemcsak én küzdök ezzel:( Nyíregyházán lakunk.
2012. jún. 5. 11:31
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi falun lakunk, ahol nem ismerek senkit, mert úgy költöztümk ide. Sajnos az évek alatt nem lett jobb a helyzet. 15 hónaposom van és senkivel nem járunk össze, még babátlanokkal sem, az összes barátunk messze lakik nagyon. Ritkán találkozunk velük.

Néha eléggé kiborulok, én is a neten szoktam böngészni.

2012. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzet, nagyon-nagyon ritkán találkozok más anyukákkal :( 25 hónapos a kisfiam, Nyíregyháziak vagyunk.
2012. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanaz a helyzet, mint a 7-es válaszolóval.

Bár nekem még csak 4 hónapos a babám. Nemrég költözünk ide, falusias környezet, közelben egy nagyváros, de nem tudom hogy lehetne itt más anyukákkal ismerkedni. Van egy játszótér nem olyan messze, de az én babám még nyilván nem tud mit kezdeni egy játszótéren, és mások sem nagyon járnak oda, úgy vettem észre.

Falun mindenki a saját kertjében van a kisgyerekével, nem mennek játszótérre?

2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ja és ráadásul itt nincs baba-mama klub sem, csak a 15 percre lévő városban.

2012. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!