Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyuka is magányos, nincs...

Más anyuka is magányos, nincs sétapartnere vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
14 hónapos anyukája
2012. jún. 5. 11:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéki vagyok és nekem sincs kivel sétálni, mert itt aki indokolatlanul jár 30m az már csatangol, autó, kerékpár! Már 8 hónap felett kerékpárra ülnek a gyerekkel nem babakocsiba, pedig nekem olyan jól esik a séta és nem is árt, ígyhát, csak kettecskén vagyunk :(

Van néhány hiper-szuper modern anyuka: biotojás...egyebek, akikkel nem megy a kommunikáció! :) de a kislányommal jól kijövünk, egyelőre nem felesel vissza :)

2012. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Atroposz ***** válasza:
100%
Mi kis városban lakunk a férjem csak a hó végén jön haza kb így nagyon magányos vagyok délután és reggel sokat sétálunk ,kimegyünk a játszótérre hátha hátha de mindenkinek megvan a saját klikk csoportja így mindig a nagynénémnél kötök ki akinek egy hónappal fiatalabb a babája. 3 és fél hó kislány anyukája
2012. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön lakok..falun..sokat járunk játszótérre ahol pl a "nagyobb" gyerekek 5-6 évesek imádják a fiamat (16hónapos) de ők már anyukák nélkül jönnek játszani..a kisbabás anyukák épp hogy hozzám vágnak egy hello-t,de nem szivesen..sznob banda..egy hölggyel szoktam "beszélgetni" probálok beszélgetni vele mert a nyelvvel elég nagy gondjaim vannak még:( na mindegy ő egy nagyon nagyon dagadt irtó rendes csaj, vele azért nem beszél senki mert a férje feketebörű és igy a gyerekei is feketék a kicsi lánya egy idős a fiammal,de ők nem sürűn jönnek le mert mondta a nő hogy baromi rossz neki nézni hogy nem játszanak a gyerekeivel..ugyhpgy kb 2hetente egyszer kommunikálok és sétálok egy anyukával..ezen kivül egyedül rójuk a köröket..
2012. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Disi ***** válasza:
Én másik városban szültem így én is elég magányosan vágtam neki a sétáknak még mikor pici volt a babó. Én is mániákusan köröztem vele nyáron is és télen is. Az ismerősök között van egy pár babás, de annyira nem közeliek, hogy összejárjunk, vagy nagyon messze laktak tőlünk. Mikor elkezdett mászni a babám még télen, akkor kezdtünk el járni egy ismerőshöz, bár neki nagyon a kislánya akkor másfél éves volt. Ők laktak csak olyan távolságba, amit bevállaltam babakocsival. A telet így húztuk ki, nagyon jól eljátszottak egymás mellett, hazafele jövet pedig letudtuk a déli alvást. Most már 11 hós a babám, szerencsére nagyon nyitott, imádja a társaságot és most már többfele eljárunk "bandázni", belerakom a biciklibe és gyorsan odaérünk bárhová. Játszótérre is megyünk, de én nem szoktam odaállni senki mellé beszélgetni, egyenlőre csak hintázunk, picit sétálgat, körbenéz és ennyi. Most már autóval is elviszem bárhová, de a télen sokszor nem mertem kocsiba ülni, pedig nem lakunk nagy városban így beszűkültek a lehetőségek. Úgyhogy teljesen át tudom érezni amit írsz, emlékszem még mikor -10 fokban tologattam, vagy elkezdett esni az eső és ő olyan jót aludt a babakocsiban... sajnáltam felébreszteni.Szóval most már nem sétálgatunk, így nekem is jobb, viszont igyekszem neki programot csinálni, mert élvezi a társaságot és nagyon jól kifárad.Nálunk van baba-mama klub is, a babám éli, én meg frászt kapok hogy mikor esik rá egy nagyobb gyerkőc, ráadásul megint lebetegedtünk (ő is, én is).
2012. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11:27-es vagyok! Na akkor hol is talizunk????? Ugyanis mi is Nyiregyiek vagyunk :D
2012. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok sok választ és hogy megosztottátok nálatok hogy telnek a napok. 11:27-esnek mi a belvárosban lakunk, legtöbbször a sétálón vagyunk. :) Ti merre szoktatok sétálni? :)
2012. jún. 5. 15:50
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi is arra :) ha gondolod írj privátban :) Üdv:Timi
2012. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na, még jó hogy megkérdeztem hova valósiak vagytok!!!! Már kettőtöknek jobb! :-))))
2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szia Timi, küldtem privát üzenetet megkaptad?
2012. jún. 7. 15:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia szia! Meg meg :) Csak költözködünk így csak fellépek meg lelépek! Alig van időm válaszolni :( Jövőhéten írok és megbeszéljük :)
2012. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!