Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac tenyleg "megromolhat"...

A Sinlac tenyleg "megromolhat" ha felbontas utani ket heten belul nem fogyott el es tovabb hasznalnam?

Figyelt kérdés
eleg kevest keverek a baba gyumolcsebe delelott es tobb mint fele meg megvan, arra gondoltam, hogy meg 1-2 hetig hasznalnam azt, aztan persze ujat vennek nem varnam meg amig teljesen elfogy de megkostoltam, nekem nem tunik mas izunek ket het utan sem. szaraz es huvos helyen lezarva tarolom, adhatom meg a babamnak?
2009. júl. 2. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Most megnéztem a dobozt, mert én is elbizonytalanodtam, de én úgy látom 4 hétig tartható el felbontás után. Mondjuk minálunk mindig elfogy időn belül, de nem hiszem hogy baj lenne ha 4 hétig használnád fel. Üdv

2009. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megromlana. Ez egy száraz por és szerintem ez csak "minőségét megőrzi" dolog. De ha már romlott a minősége, nem hiszem, hogy odaadod neki.
2009. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy igenis megromolhatnak. Nem olyan látványosan, mint az őszibarack. Hanem elindulnak benne a levegő hatására lebomló folyamatok és ezért nem lesz tápdús, nem elégíti ki a baba igényeit. A többi baba kajával is így van.
2009. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, koszi! nem a magyarorszagi termek, ezen tenyleg 2 hetet ir, de 4 hetnel tovabb akkor nem fogom hasznalni
2009. júl. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!