Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál evési-cumis...

Tápszeres babáknál evési-cumisüveg gondok?

Figyelt kérdés
a kisfiam 2 hós minden evésnél hisztit vág le.habzsolja aztán kilöki a szájából.nemtudom eldönteni hogy az a jó ha gyorsan jön belőle vagy ha lassabban.már vettem dr brown féle cumisüveget de azon nem megy át a tápi és hisztizik ha nem jön.de ha meg nagyon jön akkor is.tapasztaltatok már ilyet?

2012. jún. 6. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem lányom egy iszonyat nagyétkü újszülött volt. Persze tejem nem lett.


ìgy mi avent cumisüveget szereztünk be mert arról írtak jókat. èn minden étkezésnél kb felénél megálltam egy kis pihenöre, úgyan úgy mintha cici váltás lenne. Elöször talán még több ször is. Mivel nála ez alakult ki az elsö cumisüvegtöl kezdve így ezt szokta meg és nem tudta olyan nagy iramba kiszívni.

Nekünk egyébként az avent 1 lyukason nem jött túl gyorsan, söt szerinem mellböl sokkal gyorsabban és több mennyiség jön.

2012. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Avent, starter szett, nekünk nagyon bevált.
2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM vált be.
2012. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
cumis üveg probléma lenne? mert már kipróbáltam a tuppert az aventet dr brownt és mindegyiknél hisztizik de érdekes valamikor meg nyugodtam megtudja enni.3 napja csinálja ezt.ráfogtam az időre de nem értem hogy mi változott eddig normálisan evett.
2012. jún. 6. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha habzsol :), akkor csak Mam-ot vegyél, nehogy hasfájós legyen.Mindent kitalált a többi gyártó, de a levegő csak ezen a cumisüvegen távozik el (le is védették, a többi gyártó csak próbálkozik, pl: az Avent "gyűrűjét a cumisüvegen belül nem is értem, szerintem nulla).Gond nem volt a Mam-al, elejétől kezdve tápszeres...
2012. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hááát... Nem tudom, nekünk a MAM nagyon nem vált be, szóval azért az sem a non plus ultra. :))) Kinek mi...
2012. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(De érdekes amúgy ez, mert én meg az Aventre esküszöm, a MAM-tól konkrétan fuldoklott, ki is dobtuk, azt hittem, hogy az valami gyenge utánzat. :D)
2012. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a Mamból elég 3-4 hós koráig a newborn cimifej.
2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elsö vagyok,

Mam-t mi is próbáltuk, egyrészt 2x a gyerek ölébe ömlött a cucc, próbáltam midnent de csak folyt, és a cumi része is fura, nekünk sem vált be.

Aventböl eddig minden bevált, tesónak is arra veszek csak fejeket.

2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a Tommee Tippee volt a nyerő! Abból is van anti colic-os. (Csak hogy teljes legyen a repertoár.)

[link]

2012. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!