Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik MAM cumisüveget használnak?

Akik MAM cumisüveget használnak?

Figyelt kérdés
2 hónapos babámnak már túl lassúnak tűnik az 1es szívóka.A 2es való neki már?Ti milyet használtok?

2012. máj. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2-es még nagyon korai lenne.A lányom nappal 3-ast,éjszaka 2-est használ.(tea)Én 2-est 4 hósan tettem fel először.
2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy lassú lehet a folyása, mert elalszik a lányom evés közben!Gondoltam elfárad mire kiszívja a tápszert...vagy nem tudom, de 150ml-ert kétszerre eszik meg:(
2012. máj. 28. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a 2-es való neki. Én azt hittem, hogy az csak 4-hónapos kortól való, így nem is cseréltem le a kisfiamnak. Egyszer az üzletben észrevettem, hogy 2-es 2 hónapos kortól való, akkor lecseréltem, kisfiam 3-hónapos volt. Azóta gyorsabban és könnyebben tud inni. Most újra cserélni fogom, mert 6 hónapos, és úgy veszem észre jobb lenne megint nagyobb lyukú. Itt meg tudod nézni milyen szívókák vannak.

[link]

2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg totál elfelejtettem, hogy cserélni kéne. :-)

Kb. 7 hós volt, mikor cseréltem. Szegénykém meg is lepődött, és elkezdett reklamálni, mert pillanatok alatt lecsúszott neki a szokásos tápszer adagja. :-D

Biztos azt hitte, hogy kevesebbet kapott.

Viszont azért nem is cseréltem addig, mert nekem nem tűnt fel, hogy annyira elfáradna evés közben.

2012. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ! Ha még szopizik is, akkor szerintem ne cseréld még, mert rá fog jönni, h 2-es cumival sokkal egyszerűbb hozzájutni a kajához, így a ciciről le fog szokni és csak cumisüvegből lesz hajlandó inni (én így jártam a második gyerekemmel, lusta voltam úgy küzdeni, mint az elsővel).
2012. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!