Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterán szerintetek mennyiért...

Vaterán szerintetek mennyiért lehetne eladni egy CHIPOLINO TIANÁT? Mennyit adnál érte?

Figyelt kérdés
Amúgy teljesen jó állapotban van,hibátlan,javítva sosem volt.
2012. jún. 6. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyit adnék érte?Így látatlanban nehéz megmondani.Képet nem tudnál feltenni róla?

De én nem a Vaterára tenném fel.Én is eladtam a babakocsinkat.Én a Jófogás.hu-ra,az Apród.hu-ra,és az Express.hu-ra tettem fel.Ezek ingyenesek.Én szombaton feltettem,vasárnap már telefonáltak és hétfőn el is vitték.De alig elvitték már telefonáltak mások is.Ezeket az oldalakat sokan nézik.

2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és persze ez attól is függ hogy újonnan mennyibe kerül,ti mennyit használtátok és milyen állapotban van,huzat stb.
2012. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.80.000 ft volt tavaly júliusban,tökéletes állapotban van.Akkor megpróbálom az apródon eladni :).
2012. jún. 6. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:

1. és 2.vagyok

Ha tényleg olyan jó állapotban van akkor szerintem 65-70 ezerért felrakhatod.

2012. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SZia, nekem egy chipolino perfectam volt, 1 évig használtuk, tökéletes állapotban volt, én 70 vettem, és 35 tudtam eladni. Nekem az a tapasztalatom, hogy féláron mennek a használt babcuccok, persze felteheted drágábban is, de én vevő fejjel is gondolkozom. Ha mondjuk valami 70 ezerbe kerül , használtan valaki 50 ezerért akarná eladni nekem, nem venném meg, mert a garancia lejárt, és inkább tennék még hozzá 20-at és megvenném az ujjat. Ami a másik, hogy el akarom adni,nem akarom hónapokig hírdetni...De ez én vagyok, mondjuk eddig minden babacuccot eladtam amit feltettem, pont ezen elvek alapján. Én is a jófogáson hírdetem minden eladó termékeimet, ingyenes, és sokan használják.
2012. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Én 22 ezerért adtam el a babakocsinkat.Ami újonnan 36000Ft.

2012. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint

Bocsi mi vettük 36000Ft-ért most 32000Ft,úgyhogy 10000Ft-tal olcsóbban el tudtam adni.

2012. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha újonnan 80ezer volt, akkor első bocsi, de ki az a hülye, aki megvenné 65-70ezerért?? Akkor tesz hozzá 10ezret és megveszi újonnan. Szerintem is féláron lehet eladni, kb 40ezerért.
2012. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még nem is láttam ilyen babakocsit, de nagyon tetszik :)) Viszont most, hogy megnéztem, látom, hogy van ahol 99ezer az ára. Tehát 40-nél lehet többért is el lehetne adni. Az a kérdés mennyire akarod gyorsan. Ha kivárod többért is elmenne.
2012. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.-nak!

1 vagyok

Képzeld van olyan "hülye"aki 10 ezerrel olcsóbban is megveszi.Lásd az én példám.Van akinek a 10 ezer is számít a 20 ezer meg főleg.

2012. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!