Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért lehet feladni egy...

Mennyiért lehet feladni egy babakocsit postán, és mennyi +pénz ha másnapra szeretném megkapni?

Figyelt kérdés
5kg a babakocsi,elvileg valami 1770 ft-ot hallottam,de ha azt szeretném hogy mondjuk holnap ha feladják,és péntekre megérkezzen,ez lehetséges?Mennyi plusz pénz az,és mi a neve ennek ha igy szeretném?Elsőbbbségi vagy mi?Köszönöm a segitséget,remélem lesz aki tud!
2012. máj. 9. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

MIvel nem standard csomag, így 1670 az ára. A csomagra nem tudsz elsőbbségit kérni, csak gyorspostát, de akkor 3x annyiba fog kerülni.

[link]

2012. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1770 érték nyilvánitva 2-4 nap alatt ott van
2012. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 kg 1770 Ft, de ha dobozba teszed (standard csomag), akkor 1115 Ft. De nézd a posta honlapján, úgy a biztos. Tapasztalataim szerint, ha egyik nap délelőtt feladod, másnap általában kiviszik. Az 1 napos kézbesítés kérése nagyon drága, több ezer ft...
2012. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan csomag fajta ami tuti itt van másnapra 2100 ft. Én is ezzel kértem a babakocsimat másnapra itt is volt. (teszen vettem).

Egyébként 1690 a nem standard postai csomag amibe egy babakocsi eljön általában. Az is gyakran megérkezik másnapra ( a nagy csomagokat előre szokták venni a postásautókba) de azt nem garantálják, van hogy még egy nap mire megjön, azaz 2.

2012. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem kértem soha pluszban hogy időgarantált legyen( azt hiszem ez a neve annak a szolgáltatásnak, hogy másnapra oda érjen), de mindíg megkaptam másnapra.
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!Utolsótól kérdezném,mi annak a csomagfajtának a neve ami 2100 ft-ba kerül?Csakhogy tudjam mondani az eladónak.én is aukciós oldalon vettem,de este jár le az aukció,és én hiába utalom neki rögtön netbankról a pénzt,csak holnap délelőtt fogja megkapni.És ha holnap feladja,nem ér ide szerintem péntekre,(nekünk meg kellene mert elutazunk hétvégére)csak jövőhéten már.Ezért kérdeztem van-e olyan lehetőség,hogy másnapra megérkezzen.Ez a 2100 ft még beleférne,de több ezret nem fizetek csak azért hogy hamarabb itt legyen.
2012. máj. 9. 11:53
 7/7 A kérdező kommentje:

közben már irtak,tehát a 11:47-nek irtam a kérdést.


időgarantált,akkor ez a neve?

2012. máj. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!