Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Télre, Novemberre...

Kismamák! Télre, Novemberre vagyok kiirva! =) Érdekelne tapasztalatotok, mikor kezdtetek el vásárolni stb?

Figyelt kérdés
Télre vagyok kiirva, úgyhogy nagyon sokat gondolkoztam mikor vihetem ki elöször sétálni, vagy mekkora overált vegyek neki ami jó lesz télre.. stb.. Aki ugyan igy télre van kiirva, vagy télen szült mi a tapasztalata? =)
2012. jún. 6. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk, ami 1 számmal nagyobb (ilyen anorák-szerű).

Gyorsan kinövi, és ha nagyobbat veszel, elveszik benne.

Hát..kivinni... Én megvártam a 6 hetet, de ha enyhébb a tél már 2- 3-4 hetesen ki lehet vinni:)

2012. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, nem , butaságot írok, most jut eszembe h már kivittük 4 hetesen, mert mentünk az első "nagy vizsgálatra" :)
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én novemberben szültem, és mi elég hamar kivittük. kb.:2 hetesen, de persze nem órákra. Emlékeim szerint olyan félidős lehettem, amikor elkezdtünk vásárolni. Persze bele is estem abba a hibába, hogy kb. háromszor annyi ruhát, és egyéb kiegészítőt vettem, mint amire szükségünk volt. Téli overálból volt egy 56-os, és egy 62-es. Az 56-osra azt hittük hogy teljesen kicsi lesz, aztán amikor először belecsomagoltam, elveszett benne. Majdnem tél végéig tudta hordani a kisebb overált is. Viszont én azt javasolom, hogy overált csak a születése után vegyetek, mert sok picur születik mostanában 60 cm felett.


Boldog babavárást, és jó shopingolást kívánok! :)))


Egy 3.5 éves kislány, és egy 25 hetes pocaklakó anyukája!

2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
okt. 28-án szültem, egy hét múlva már levegőztünk. Ez nagyban függ az időjárástól. Amúgy 74-es zsáknak és overallnak is cipzározható volt a zsákja, nem veszett el benne! :-) Talán ősszel még jó lesz rá!
2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet venni olyan bundazsákokat, aminek csak keze van, a lába meg egybe, az még jobb, tovább tart, télen még menni nem fog :), viszont sokkal könnyebben beleteszed a babót. Ha nem tudod milyes, szólj, és linkelek. Ráadásul ezek közül sok olyan van, ami beköthető hordozóba, tehát van egy kis nyílás a lába között. Sétálni 2-3 hetesen kiviheted már. Szerintem 62es overált vegyél. Érdemes nyáron megvenni, sokkal olcsóbban adják :) Mármint ha használt. De ezekből a pici méretekből nyugodt szívvel ajánlom a használtat, ezreket spórolhatsz :)

2012. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok.. Hát én nagyon sok dolgot szeretnék használtan venni.. babakocsi stb.. Szerintem nem feltétel hogy minden új legyen.. Mi párommal azt beszéltük meg hogy amig nem születik meg a babó addig veszünk minden apránkét.. pelenkát, fürdetőt, ruhát stb.. azért mégis csak egyszerűbb 4-5 hónap alatt, mint egyszerre :) és mégegy kérdés 17 hetes vagyok.. 18 éves, párom 21. azt hittem sokan fognak támadni hogy fiatal vagyok.. ahhoz képest mindenki azt mondja milyen jó nekünk fiatal szülök vagyunk! Meglepőstem. :) szerintetek?
2012. jún. 7. 18:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, normálisak vagyunk.. nem ilyen fiatal kis felelőtlenek akiknek becsuszott a baba :) Mi szerettunk volna már.. :)
2012. jún. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!