Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez a fityma...

Hogy is van ez a fityma hátrahúzásával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok kérdés volt a témában, de teljesen tanácstalan vagyok. Eleinte én is húzogattam picit, nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy minden este KELL fürdésnél, amíg megy. Egy ici-picit előbukkant már a makk. De olvastam sok helyen, hogy nem kell húzogatni 2 éves korig, és mivel elég nagy pacsálást rendez a fiam a kádban, így nem is nagyon erőltettem. Viszont pár napja próbáltam megint, de már nem jön addig, mint előtte. Most elrontottam?! Vagy van ilyen, hogy újra szűkebb lesz, ahogy nő a makk?! 8 hónapos.
2012. jún. 6. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőltesd csak nyugodtan. mi se nyúltunk hozzá 2 éves koráig, aztán majdnem fitymaszűkület meg körülmetélés lett belőle...minden fürdetésnél lehetőleg egy picit hátra.
2012. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AdamAnya válasza:
Nekünk a védőnő már a kezdetektől fogva mondogatta, hogy húzogassuk, mert nem volt látható nagyságú a lyuk, de akkor még nem kezdtük, csak 6 hónapos kora után, amikor már a doktornénink is azt javasolta. Pár hét gyakorlás után nagyon szépen kitágult és mostanára (10 hónapos) úgy néz ki, "ahogy a nagy könyvben meg van írva". Úgyhogy kitartást. Illetve még körömvirág krémet tehetsz a végére, ahol esetleg piros lesz.
2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint, ha most már nem hagyom abba, minden nap húzogatom, akkor ugye javulni fog? Annyira ráparáztam erre a kérdésre.
2012. jún. 7. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkepp huzigald neki mindig picit hatrebb de csak hogy ne fajjon.mi racsesztunk mert nekem

senki se doki se vedono nem mondta ugyhogy 3evesen jol le van tapasva es rettegve viszem jovo honapba magansebeszhez remelve higy nem jell muteni !! :(

2014. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkepp huzigald neki mindig picit hatrebb de csak hogy ne fajjon.mi racsesztunk mert nekem

senki se doki se vedono nem mondta ugyhogy 3evesen jol le van tapasva es rettegve viszem jovo honapba magansebeszhez remelve higy nem kell muteni !! :(

2014. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huzogatni kell a kis gyerek fitymajat,különben letapadhat a makkra.
2022. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!