Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fityma dolog. Segítség! Hogy...

Fityma dolog. Segítség! Hogy tisztítsam ki neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 21hónapos és eddig nem voltak problémáink a kukijával. Mindennap fürdésnél felhúzom neki ameddig tudom (a húgycső nyíláson túl 2mm-ig), de pár napja észrevettem hogy a sárga dudor (amire én azt hittem hogy természetes és az a kukija) meg nagyobbodott a baloldalon aztán egy pici részen kinyomódott a kukija tetején és kiürült de a másik oldalon nem tudom sehogy sem kimasszírozgatni neki és piros de nem fájlalja. Most mit csináljak? Ahogy olvastam ez letapadás nem szűkület.
2012. márc. 20. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Doki, ő ad rá krémet. Ha nem javul, akkor felrántják neki és kitakarítják.
2012. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell csinálni vele semmit.Ne piszkáld a sárga dudor kifakad vagy egyszerűen felszívódik.Figyelgesd és ha esetleg nagyobb,csúnyább lesz akkor mutasd meg a gyerekorvosnak.Nem fogja felrántani!!
2012. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!