Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korukban forognak,...

Milyen idős korukban forognak, másznak, kúsznak, stb a babák?

Figyelt kérdés

Tudom hogy változó , de ugy átlagban :)

Akinek nagyon erős babája volt, azt írja hozzá légyszi :)

Én picurim a 2. Napon az oldalára fordult és ha hasra tettem, a fejét tudta fordítani :)) iszonyat erős baba, nem rám ütött :) remélem nem akar mindent hamarabb kezdeni, az nem lenne jó neki :/ :)


2012. jún. 6. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálunk kb ugyan így csinálta. :)

2012. jún. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk is ez volt,mikor haza jöttünk már forgatta a fejét,alig akartuk elhinni :-) és de mindent előbb csinált!!!Olvastam itt régebben,amikor anyukák írták,hogy ekkor meg ekkor ezt csinálta babájuk,én meg mondom őszintén nem hittem el :-)) erre az én kisfiam 5hónaposan felült egyedül,6hónaposan már mászott,7hónapos sem volt még mikor ment kapaszkodva és 8hónaposan egyedül ment,10hónapos lesz a köv.héten és szó szerint szalad !!!Nekünk ő a 3.babánk,az első fiú ő is hamar ment 10-11hó között (fiú) a kislányom is ő 11hósan indult el..de ő hát eszméletlen miket tud:-))

Üdv

2012. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen nekem is hihetetlennek tűnt. Most meg. Ma pl hason volt és felemelte a fejét és ugy nézelődött.

Nem lett valami baja amúgy belőle ? O làb vagy valami?

2012. jún. 8. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:
O láb ? hát még kicsi,az még alakul,még csak 10hónapos lesz :-) de nem hinném,hogy bármi baja lenne,nem én erőltetem,lekötni nem tudom :-)) jön megy egész nap,még a szekrénybe is bemászik.. ne aggódj,amit magától csinál abból baj nem lehet!!
2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)) Hát oké :)

Első baba, azért érdeklődök még ilyenekről, mindig tanul valamit az ember :)

2012. jún. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!