Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a babák 7-10...

Djudit kérdése:

Igaz az, hogy a babák 7-10 hónapos korukban alszanak a legrosszabbul? Az éjjeli felriadásokra gondolok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 22:23
 1/6 xStefix ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi erről a statisztika, ha van, de szerintem így nem igaz. Inkább úgy mondanám, hogy ez is egy olyan életkor, amikor gyakoriak az ébredések - de nem ez volt/lesz az egyetlen. Minden életkorban vannak olyan változások, amik az alvásra is kihatnak.
2012. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen általános szabály. Egy időjárási front, egy fog, egy újabb mozgásforma megtanulása (forgás, mászás, felállás, járás), egy új élmény, élethelyzet és még ezer más tényező bármikor bezavarhat.
2012. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában kb ebben a korban jelenik meg a szeparációs szorongás, az okozhat alvászavarokat.
2012. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte napra pontosan stimmelt. Mondjuk a fogzás nagyban hozzájárult ehhez.
2012. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom,hogy másra mennyire igaz,de ránk igen.Lányom is egyre többször felriad éjszakánként,kb. hajnali 2felé,néha sír is,ilyenkor átmegyek hozzá és felveszem,hogy megnyugodjon.7hónapos korában vettem észre először,a foga nem lehet,hiszen már 4hónaposan kijött az első kettő,majd 6 hósan még 2,és 7hósan megint 2,de soha nem viselte meg,konkrétan az utolsó 2 fogát csak akkor vettük észre amikor mosolygott és látszott.
2012. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem kisfiam 6-6,5 hónapos kora között aludt nagyon rosszul,10-30 percenként fel kelt,jobb esetben óránként,de aztán megtanult aludni,és nagyon jókat alszik.(kop-kop-kop)most 11 hónapos
2012. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!