Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék olcsó de jó autósül...

Hol tudnék olcsó de jó autósülést 0-18kg-ig venni?

Figyelt kérdés
kisfiam 11 hónapos és a babahordozót már nem szereti mivel így az autóban háttal van
2012. jún. 8. 12:22
 1/5 Kerria ***** válasza:

www.vatera.hu


www.aprod.hu


www.zsibvasar.hu


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de több babás-mamás oldalon vannak hirdetők (pl. www.babaszoba.hu), ott érdemes keresni.

2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amiket az első írt, de egy 11 hónaposnak szerintem már lehet 9-18-ast is. Hány kilo? Én azt tapasztaltam, hogy hiába 18 kg-ig van a 0-18-as addig nem lehet kihasználni. Nekünk Concord Ultimax volt.


Amiket az első írt jó, de csak akkor ha személyesen veszed át, és tudják igazolni hogy ők vették, ők használták. Olyanoktól óvakodj, akik kettőnél több ülést árulnak, nagyon sokat üzletet csinálnak belőle, hogy behozzák külföldről az ott kidobott kiselejtezett üléseket, varrnak rá új huzatot és garantáltan balesetmentesen hirdetik, vagy újként, pedig úgy lett kikukázva!

2012. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.babyoutlet.hu

nincs minden termék fent a neten, nagyon érdemes kimenni hozzájuk, és szétnézni!

2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segítettetek.vettem ma a kisfiamnak egy gyerekülést használtam ami 0-18 kg.ig van.nagyon szép állapotban 4500 ftért.:)
2012. jún. 9. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nagyon jól jártál! :)
2012. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!