Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit érhet? Ti mit gondoltok?

Mennyit érhet? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Anyukák, segítenétek

Ti mennyit adnátok egy használt autóshordozóért??? 0-10kg-ig jó, pár alkalommal használt, és raf-pol babakocsihoz csatlakoztatható. Tényleg szuper állapotban van!

Új ára 15 000 ft. Mennyit lehet ezért kérni??


2012. jún. 8. 12:26
 1/6 Kerria ***** válasza:
100%
10ezerért hirdetném meg, és a minimum alsó határa ha annyira jó állapotú, akkor 8000 lenne. Ez alá nem mennék vele.
2012. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akciók esetén Tescoban, Auchanban, Cora baba napok alkalmával 10eFt körül lehet venni, én 9.990.-ért vettem, használtan nem hiszem, hogy adnék érte 8.eFt-ot, ha tízért már újat kapok. Persze a tiéd biztosan jobb minőség, de én inkább az újat választanám. Most egy gyönyörűt vettünk (piros-fekete Ferraris) 5600.- volt egy vidéki bizományiban, naponta húszszor kérdezik meg honnan van.
2012. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha szerencséd van akkor el tudod adni 8-10e Ft-ért, de pl én az újként 40e Ft-ért vett maxi cosi hordozónkat ami szintén szép állapotban volt + egyedi színnel rendelkezett csak 6-8 hónap után tudtam eladni 18e-ért.

Tehát a reális ár érte a fele lenne, ennyiért talán elmenne gyorsan egyéb esetben idő és/vagy szerencse kell, de persze meg lehet próbálni :D

2012. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Féláron adnám, venném.

6-7000 Ft között.


Maxi cosi hordozónk volt, 3O ezerért vettük, 12 kaptam érte.


Én örülök higy eladtam, csak kerülhettek itthon, és ha tovább tartogatom, ennyit sem fog érni...

2012. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel nem ismerem a márkáját, így max. 4-5ezret adnék érte,de azt is akkor, ha a közelünkben laknál.
2012. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kerria ***** válasza:

Az a baj, hogy a minőséget tényleg meg kell fizetni. Nem bántásból írom, csak ismerőssel történt meg.


Szintén az egyik nagy bevásárlóközpontban akciós Ferraris gyerekülés, jujj de jó olcsó! Megvették, kb 4-5 hónap múlva karambol, a gyerekülés kettétört, és eltörte ezzel a gyerek bordáit, a felnőtt kevésbé sérült, a gyereket még most is terápiás gyógytornára hordják. Vannak bizonyos mozgások, fordulások, amit nem tud úgy megcsinálni... A per azt hiszem még most sem zárult le a gyártó és a szülők között.


Én ezelőtt is azt vallottam, ez után meg végképp, inkább márkásat veszek, azok jobban vannak tesztelve (szerintem), és megbízhatóbbak.

2012. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!