Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felültetnétek bucsúban körhint...

Felültetnétek bucsúban körhintára 10,5 hónaposotokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint arra a láncosra? Mert arra nem (de még én sem ülnék fel, pedig szeretem az ilyesmiket)

Az olyan kisautó-repülő-póniló ami 0.5km/órával megy arra igen, de arra is csak úgy, hogy felállok mellé.

2012. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A láncosra biztos nem, extrém esetben 2g terhelés is érheti a használóját, egy 10hónapos emberkének nem tenne jót, de elképzelhető hogy belső sérüléseket is szerezhetne.


A hagyományos lovas-delfines cuccra viszont minden további nélkül fel lehet ültetni.

2012. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, ha én is fel tudok szállni ,akkor igen. Mi gyereknapon kis vonatra ültettük,ami sínpályán ment körbe, de olyan lassan ment, hogy ott mentünk mellette.
2012. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Még a 1,5 évesemet sem ültettem fel, csak a 3,5 évesemet.

2012. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,eszembe se jutna!Bocs!
2012. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem ültettem fel. Ha mögötte állsz és fogod, esetleg, de csak akkor ha tuti hogy kibírja azt a pár percet egy helyben ülve, és nem akar félúton ordítva kiszállni. Mivel az enyém nem ült volna el sehogysem, nekem eszembe se jutott felültetni 16 hós korában sem.

ja, anyós meg az ötévesunokatesója mellé akarta felültetni.... mondtam neki ne hülyéskedjen már. biztos meg tudta volna tartani, ha ki akar szállni. még jó hogy ott voltam, nagy baleset lett volna....

2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a nagyra gondoltam:)))Nem is jutottt eszembe, hogy ezt külön írjam:))) Igaz, ha ki akar szállni jobb, ha mellette vagyunk..de talán, ha élvezi, akkor nem akar majd kijönni..Köszi a válaszokat!
2012. jún. 8. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!