Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legszélesebb ernyőkocsi?

Melyik a legszélesebb ernyőkocsi?

Figyelt kérdés
Kisfiam elég nagy növésű, jelenleg egy Espritünk van (ülőfelület szélessége 30 cm), de télen, dzsekivel tuti kicsi lesz, pedig még csak másfél éves - és ugye a bölcsibe el kell jutni valamivel...
2012. jún. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Top Rider Sh648-al húztuk ki a múlt telet, 3 éves lesz októberben a lányom.

De az új ára 27E, szerintem húzós egy esernyőkocsiért. Én használtan vettem.

2012. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még.

Mire tél lesz és nagy overál kell, addigra simán lehet, hogy gyalogol majd mint a kis angyal. Vagy motorral megy, nem tudhatod.

Nálunk a kétéves bölcsisek már nem járnak kocsival.


Persze lehet, hogy Nálatok máshogy lesz, de még mindig ráérsz akkor megvenni...

2012. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy a bölcsi bő 1- szűk másfél km-re van - azért nem ülök kocsiba, viszont ahhoz elég táv, hogy haladni kelljen, ha mindenki oda akar érni dolgozni is. :) Szóval ezért sanszos a babakocsi.
2012. jún. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!