Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm a babakocsitok legszél...

Hány cm a babakocsitok legszélesebb pontja? Felmérést kell végeznem, mert most vettünk egy babakocsit, aztán kiderült, hogy a liftbe se, a kamrába se fér be, mert a hátsó kerékpár annyival szélesebb, mint az első.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet vettünk, ennek a nagyobb pár keréknél 70 cm hely kell, a kamra ajtónyílás 60cm... :(

Segítsetek! Kinek milyen típus van, és az hány cm?


2011. febr. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

hasonló mint a tiéd,68 centi


márkátlan (vagyis már a huzat új,varrták rá),kb 10 éves,kaptam

2011. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon ciki lenne, ha nem találnék olyat, ami a liftbe se fér be... :(((
2011. febr. 7. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül

a liftbe nekem is csak összezárva fér,kamra nincs,de az ajtón is csak srégan tudom behozni,ugyhogy nem 1 személyes a sétálás babakocsival


liftbe összecsukva be kell férnie a tiédnek is 8bár gondolom nem ugy akarod vinni)

első voltam

2011. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58 cm a legszélesebb helyen.
2011. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, ki van zárva, hogy egyedül ne tudja megoldani, szóval 60 cm-nél nem lehet szélesebb, most közben nézegettem, van 1-2 típus, ami pont 60 cm széles, egyet találtam, ami 57, de hát abba meg a mózes olyan keskeny... olyan szomorú vagyok! Németországból rendeltük ezt a kocsit, és 1,5 hónapja vártunk rá. :(
2011. febr. 7. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok megint...

német babakocsik,az enyém is onnan ered...


bezzeg ebbe a 35 éves liftbe max az esernyőre csukható fér bele...amint jön a jóidő beszerzek egy olyat..

2011. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a színe miatt nem lesz jó, de amúgy nagyon szuper kocsi! A mózes is hosszú és tágas. 54 cm a legszélesebb része.



[link]

2011. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszi! Színből lehet mást rendelni, de ez fazonra pont olyasmi mint a miénk... :)
2011. febr. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!