Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ma már lehet...

Haramia kérdése:

Szerintetek ma már lehet "házistrandolni"?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos, a keresztelőjére pár hete egy babamedencét kapott és nem tudom eldönteni, hogy ma már kipróbáljuk-e. Ti hogy szoktátok, délelőtt öntötök bele vizet, és délutánra felmelegszik? Mennyit legyen benne a baba egyhuzamban?

Bármilyen jótanácsra kíváncsi vagyok a témával kapcsolatban!


2012. jún. 9. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő már elvileg megfelelő de én javaslom hogy öntsél mellé melegvizet is mert olyan hamar ne fog felmelegedni.
2012. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel töltsd fel,és napos helyre tedd,esetleg napernyővel,legalábbis nálunk árnyékban még nincs olyan túl meleg. Babára sapi és naptej!!!
2012. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt nálunk épp szakad az eső:)
2012. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
EZ ilyen UV szűrős poliptetejű :) De azért kap sapit, meg le is kenem persze. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire fog tetszeni :) Köszi a válaszokat! Időtartamban szerintetek , mennyit legyen benne?
2012. jún. 9. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát első neki futásra max negyed órát...aztán te is meglátod hogy hogy viseli a babád meg hát ős is jelezni fogja hogy jól érzi magát vagy sem.
2012. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy alapból meleg/langyos vízzel töltjük fel. Nem nagyon szeretnek kijönni, de ha már hül a kezük vagy a felsőtestük, kivesszük őket melegedni. Ötletek: ha tudjátok inkább fűre rakjátok a medencét, nehogy a kő csússzon. És mindent készítsetek oda (főleg ha egyedül vagy) törölköző, váltó ruha. Először inkább kisebb legyen a víz és alakuljon ki a babában egy biztonság érzés utána lehet legközelebb még hozzá önteni.
2012. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly fél éves volt a fiam nyáron, amikor először medencéztünk itthon és annyira élvezte, hogy rendesen méltatlankodott, amikor kivettük. Ma is voltunk már vele kint (most 15 hónapos), én a teraszra árnyékba tettem a meleg vízzel feltöltött medencéjét és nagyon jót strandolt. Mondjuk itt már 29 fok volt akkor is árnyékban, tehát simán strandidő!
2012. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt :) sztem később még egy 20 percre kimegyünk:)
2012. jún. 9. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!