Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet vegyek?

Milyen naptejet vegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam és nem tudom milyent vegyek. Azt tudom hogy 50 faktorosat, de pumpásat vagy sima flakonosat? Milyen márkájút? Nem nagyon fehér a bőre, és nem is nagyon érzékeny a bőre. Ti milyent használtok, amit ajánlanátok másnak is?
2012. jún. 9. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég a 40 faktoros is. Teljesen mindegy, hogy pumpás vagy flakonos, a lényeg, hogy használjon. Nekünk 40-es Dr. Kelen van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 50 faktoros van fiam is 6 hónapos de fehér bőrű én Bioderma Photoderm kid -et vettem szerintem jó.
2012. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam, és egészen babakorától az avon gyermeknaptejét használjuk. Olcsó, jó az illata, 50 faktoros, és soha sem égett le, pedig hófehér és érzékeny bőrű szőke kisfiú.
2012. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a gyógyszertárban vennék olyat, ami nem allergizál. (Bioderma, Babé, La Roche- Posay...)

Tavaly a lányomnak Garniert vettem - ez sem olcsóbb, mint az előbb felsoroltak. Semmi baja nem volt tőle. Idén megint azzal kentem, és most totál kipattogott.

2012. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Csak patikában kapható naptejet szabad venni. Ott kapsz egyedül olyan ami nem kémiailag véd csak fizikailag 1 éves korig csak olyat szabad.
2012. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
babe 50es ,szuper
2012. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!