Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy a babátok...

Előfordult már, hogy a babátok éjszaka nem volt álmos-és nem aludt?

Figyelt kérdés
kisfiamat lefektettem-12körül felkelt-5ig szórakozott.sosem volt még ilyen a másfél év alatt.tisztába tettem,indult volna játszani,meg le az emeletről,énekelt.aztán 1et-1et sirdogált,de nem tudott elaludni.bekentem a fogát,adtam fájdalom csillapitót,kapott tejet--semmi.sztem nem nagyon fájt semmi,mert akkor orditott volna.velünk sosem aludt,nem szoktattam rá.5kor betettük az autóba.és addig mentünk,amig el nem aludt...mással is volt már hasonló?
2009. júl. 3. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos, és most éjszaka szinte ugyanez történt nálunk is. 12.30 körül felébredt és majdnem 4 óra volt mire elaludt. Ő is játszani szeretett volna, nem volt éhes, nem volt szomjas, egyszerűen csak játszani akart. Először én is a fogára gyanakodtam, de olyankor sírni szokott, most pedig csak néha-néha nyöszörgött, de nem sírt. Nem tudom, mi lehetett, lehet vmilyen légköri dolog. Remélem ma nem fog megismétlődni!
2009. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos, 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát teljesen. de vagy két hete volt egy este, amikor éjfélkor felébredt, nem volt se álmos, se éhes, elkezdett játszani, és nagyokat vigyorgott. nagyon pánikba estem, persze röhögtem is rajta, hogy az éjszaka közepén leáll nekem pizsamaparty-t rendezni, de féltem, hogy állandósulni fog. szerencsére azóta nem fordult elő nem tudom, mitől lehetett. hajnal 3ig nyomta a party-t. :D
2009. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk azóta van így,amióta nagyon gyorsan elkezdett fejlődni a mozgása.

Főleg ez a hét ilyen.

Hétfőn felült magától hasalásból,

szerdán feltérdelt,tegnap felállt,ma pedig sétálgat a kiságyba kapaszkodva:)

Éjjel 3 körül gyakorolja mindig a mutatványt!

Igaz az én kisfiam még csak 7,5 hónapos!

Nem tudom nálatok van-e valami újdonság,ami "túlpörgeti"?!

2009. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszi a válaszokat

nincs fejlődési ugrás-igaz,amikor felállt a kiságyban,nehezebben akart elaludni,de túl van már ezen

az érdekelt igazán,h másnál is előfordult-e hasonló,v egyedi az esetünk

2009. júl. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!