Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék infót a Fisher...

Szeretnék infót a Fisher Price 3:1-ben babahinta és pihenőszékről. Sehol nrm írják, hogy dönthető-e a háttámlája? Vagy tapasztalat akinek van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van.bár a pontosan a számát,nem tudom.

ez egy olyan hinta aminek a háttámlája ülő,félig ülő,és majdnem fekvő helyzetbe lehet állítani.ülőt egy csattal(mint a babakocsikon amivel a babát becsatolod,nem tudom mi a neve)állítod,a majdnem fekvőt meg egy gomb segítségével.A lábait ki lehet támasztani,így nem hintázik előre-hátra,amíg nem ült stabilan én ebben etettem...van egy rezgő funkciója,egy kihajtható karfa,amin egy labdás cica és egy zenélő kutya van,amellett egy deformált pipike csörgő is van hozzá.nekem nagyon bevált,2hónapos korában kapta a fiam,azóta is használjuk.

ha küldesz privit,képet is küldök róla.

én csak ajánlani tudom.

2009. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!