Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyet valahol vásárolni...

Lehet ilyet valahol vásárolni vagy rendelni itthon?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi a segítséget.


2012. jún. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl: [link]


De igazából bármilyen rácsos ágy megteszi, aminek leszerelitek az egyik oldalát.

2012. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Ez nem ugyanaz, de hasonló
2012. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na, ugyanazt linkeltük be! :)
2012. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2012. jún. 11. 21:47
 5/7 anonim válasza:
én ilyet vettem a kis pickómnak!!:) nagyon szeretjük :)) egyszer láttam az obiban is, de én az ikeában vettem pont le volt értékelve mert ki volt törve az egyik lába:) így nehéz benne ringatni a kis Pankát, meg nehezen alszik el, de lehet nem emiatt ;))))
2012. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi vettünk Roba márkájút és jó volt igazán pici babához ,egészen 6 hónapos koráig amikor is kinőtte meg sokat forgott,akkor vettünk egy hagyományos kiságyat a berndonban 8000 ért ,és levettük az egyik oldalát ahogy előttem is írták. Azóta így alszik.Most hogy teljesen leengedtük nem olyan kényelmes vissza tenni szopiból ,de ha ébred azonnal ácsorog,így muszáj.

Azt sem bánom hogy méregdrágán megvettük a roba-t,mert később lehet a gyereknek pad,hintaszék ,most a plüssök ülnek rajta :) reméljük lesz tesó,és egy pici babához praktikus hogy nem vész el benne.

2012. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

.. de neked is ajánlom hogy ha nem eredetit akarsz , hanem a linken lévő nagyobbat nem érdemes ilyen drágán

a mienk fenyő és nagyon stabil ,és mondom 10 000 alatt vadi újonnan megkapod :)

2012. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!