Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itthon vagyok táppénzen.9...

Itthon vagyok táppénzen.9 hetes vagyok. Mostanában nincs kedvem lemenni az utcára, se sétálni, se vásárolni. Kicsit rossz kedvű is vagyok. Mit tegyek ellene? A hormonok miatt van?

Figyelt kérdés
Szerencsére el tudom magam foglalni, a házimunka, és az államvizsga tételek tanulása. Sokat szellőztetek, de elkészülni, felöltözni és kimozdulni semmi kedvem.
2009. márc. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a hormonok miatt is, de talán ha jön a jó idő, napsütés, az majd meghozza a kedvedet!
2009. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet a hormonoktól is,de ettől a hülye időtől is.Én nembírom az esőt és a szelet,attól mindig rossz a kedvem,de ha kisüt a nap akkor már olyna boldog tudok lenni,hogy nagyon.Majd jobb kedved lesz!

Boldog Baba várást!

7+4 hetes pocis(3 hós kislány anyukája)

2009. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ha sütni fog a nap jobb lesz a kedvem, mert én is szeretem a napsütést. :)
2009. márc. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!