Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a "csőrös" itatópoharak?...

Jók a "csőrös" itatópoharak? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

En vettem, de meg nem kellett volna. 6honapos volt akkor. Azota ele sem vettem.

Furdeskor tanitom inni poharbol, flakonbol. Most 7 honapos es megy az ivas hamarabb, mint gondoltam volna. Elobb tikacsolt egyet kettot...

2009. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom soha nem volt hajlandó inni belőle már pici korában sem. (1 éves lesz holnap) Le kellett tekernem a tetejét, s a pohár részéből ivott. Szóval vizet tárolni benne séta alatt praktikus, amúgy mi nem nagyon vesszük hasznát. Én onnantól kezdve tanitgattam pohárból inni, amikor már stabilan tudott egyedül ülni. Amig nem ment neki, nem nyúztam. De sok ismerősnél nagyon bevált, szóval próbáld ki, a Te kisbabád mit fog hozzá szólni.
2009. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 és fél hónaposan adtam akislányom kezébe, de nem nagyon jött rá, hogy kell inni belőle, csak forgatta, nézegette. Aztán levettem a tetejét és próbáltam itatni belőle. Nagyon tetzett neki és hamar megtanult belőle ügyesen kortyolgatni.

Abból jók szerintem az ilyen poharak, hogy könnyen meg tudja markolni a baba a 2 fülét és a fedele miatt tudsz biztonságosan folyadékot szállítani bennük. Az én lányom nem fogadja el se a cumit, se a cumisüveget, így ebben viszem neki a tartalék innivalóját.

A védőnőm szerint viszont nem jók abból a szempontból, hogy ha a kemény csőrét rágja a baba (fogzáskor),girbegurbán nőhetnek a fogai.

2009. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim hamar ilyenből ittak (öt hónaposan). Azért praktikus, mert nem folyik ki belőle az innivaló.
2009. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!