Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik budapesti strandot...

Melyik budapesti strandot ajánlanátok? 1 év körüli babával mennénk.

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
én 1 évessel semelyiket
2012. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi anno a Dagály-on voltunk. A kislányom nagyon élvezte a vizet, nem lehetett kivenni a medencéből. Az úszógumit viszont nem szerette, vagy az apja, vagy az én ölemben volt.
2012. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Békásmegyer Pünkösdfürdő strand. Szuper a gyerek medence! Itt hétvégén sincsennekk millióan, hogy ne férne el az ember, a gyerekek Nincsennek egymás hegyén hátán!

Leányfalui strand, szintén jó a gyerek medence, és mellette játszótér is van, ahol van hinta, csúszda, homokozó. Itt már hétköznap is sokan voltak.



1 évesen lányom nagyon élvezte, vittünk neki úszógumit, műanyag játékokat! Ezeknek a strandoknak tiszta, meleg a vízük, naponta többször ellenörzik a vízfokot, jó langyos a víz!

2012. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem lehet egy 1 éves gyereket strandra vinni? Nem hímes tojás, amit steril szobába kell tartani...

Na mindegy.

Szóval mi most voltunk a Palatinuson (1 éves a fiam).Imádta:) Jól bekentem naptejjel, sapka a fejére, babáknak való úszógumiba ült. Jött ment a gyerekmedencébe, alig akart kijönni.Múltkor voltunk a Dagályon is, de a Palatinus sokkal jobb:)

2012. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!