Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam egy hete kapta a 15...

Kisfiam egy hete kapta a 15 hónapos oltásokat és még mindig nyűgös délutánonként, folyik az orra, hőemelkedése van, nem eszik rendesen. Normális? Meddig még?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt? Milyen tünetek jöttek ki? Meddig tartott?

2012. jún. 12. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a két oltás közül a kanyaró elleni esetében egy hét múlva jelentkezik tünet (előbb nem) magas láz, orrfolyás, rossz közérzet, és két héten belül le kell zajlania. A másik oltás pedig aznap, és esetleg másnap lázzal járhat. Holnap lesz egy hete, hogy a fiam megkapta, még nincs tünet.
2012. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hèt utàn enyèmnek a torka is piros lett ès elöl a törzse tele pöttyökkel, ezek az extrèm mellèkhatàsok. Bizony 2hèt kellett mire visszajött az ètvàgya nàlunk ès a kedve is a règi lett.
2012. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem, nem az, szerintem nem az oltás hanem megfázhatott :(


az oltásnak majd 7-12 nap között jön ki a mellékhatása, láz, pöttyök, orrfolyás... vidd le holnap dokihoz

2012. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél az oltásnál egy hét után jönnek a tünetek és ezek,amiket leírtál,úgyhogy szerintem ne aggódj.
2012. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A füle volt a baj. Kezdődő fülgyulladás...
2012. jún. 22. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Utólagos oltáskivezetést javaslok egy homeopátiás gyermekorvosnál. Bizony ezeket okozhatta az oltás és a fülgyulladást is. Nem tudom, azóta hogy van a baba, de még ajánlott a c-vitamin és az omega3 (halolaj).

Teliholdkor ne oltsatok (már előtte 3 nappal sem)! Ilyenkor a leggyengébb az immunrendszer és a víztartási képesség. Vérzékenyebbek is vagyunk.

2012. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nem aktuális. Jól vagyunk.
2012. júl. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!