Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet tolni a 15...

Meddig lehet tolni a 15 hónapos oltás beadását?

Figyelt kérdés
A napokban volt 15 hónapos a kisfiam, nemrégiben gyógyult ki egy vírusos fertőzésből, most viszont megint kicsit náthás. Eltolhatjuk a védőoltást akár 1-2 hónappal is?
2012. jún. 13. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt. Nekünk három héttel tolták el.
2012. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 hónappal? Viccelsz? Miért félsz ettől az oltástól?

Ha tologatod hónapokat, akkor a 18hós oltásra mikor kerül sor?

2012. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért 15 hónapos oltás mert akkor kel beadni, jó vannak kivételek mint például ha beteg a baba akkor később adják be.

Nekem azt mondta védőnőm amennyivel később adják a 15 hónapost, annyival később a 18 hónapost, mert meg kell lenni a védőoltásokat között az adott szünetnek.

A náthából biztos nemsokára kigyógyul, szerintem pár napon belül be is adják, mert azt mondtad hogy már kigyógyult a vírusos fertőzésből.

2012. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor tolódott egy oltás, azt mondta a védőnő, hogy még abban a hónapban be kell adni. Tehát pl. a 15 hónapost addig, amíg nem tölti be a 16 hónapot.
2012. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom majdnem 17 hónapos volt, mikor a 15 hónapos oltàst kapta. Elôtte beteg volt, utána pedig vártam pàr hetet, hogy erôsödjõn az imunrendszere, a doktor nô megértette, semmi gond nem volt belôle.
2012. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is hasonló megfontolásból szeretném tolni kicsit az oltást, mint az 5-ös válaszoló írta. Nem hiszem, hogy szerencsés lenne úgy beadatni az oltást, ha még egy kicsit is beteg.
2012. jún. 13. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan 17 hos es meg nem kapta meg, beteg volt folyamatosan, most gyogyult fel a bronhitisbol par napja. Igy mostmar hetfon vagy kedden elviszem beoltatni. Prevenart is kap. Hat nem szamitok sok jora, biztos le van meg gyengulve az immunrendszere..... Erdekesseg keppen, Angliaban pl 12 honapos korban adjak az MMR oltast, szoval szerintem annyira nem idohoz kotott....
2012. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!