Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok! Mit...

Tanácstalan vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5hós. Két napja nem csinál mást csak hisztizik és sír ha nem tapogathatja az arcom. Szopi közben is néz felfelé,nyújtja a kezeit,fogdozza az arcom,markolássza,simogatja,belenyúl a szemembe stb....

Tegnap egész nap tapizott,ha elmentem mellőle,úgy hogy nem ért el,nekiállt kegyetlenül kiabálni,mint akit nyúznak,és ha nem hajoltam vissza,hogy elérjen,akkor sírni kezdett.Hagytam egy kicsit,hátha abbahagyja,de nem.

Így semmit nem tudtam csinálni. Valakinek csinálja ezt a babája,ha igen hogyan oldotta meg?


2009. júl. 4. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
eNgedd neki! Tudod miért csinálja? Most ismerkedik még alaposabban az arcoddal, szerintem ilyenkor vésik az agyukba! Okos kisbaba:) nekem is csinálta négyhósan, aztàn apával ugyanezt! Semmi gond ezzel! Élvezd ki a simogatását, nyulkálását, mert lesz időszak, mikor pl kuszni/mászni fog, hogy könyörögni fogsz neki egy simiért, vagy pusziféleségért...:) egyébként ez a tipitapi nem tart örökké, majd takaritasz a jövő héten, addig is használd ki!:)
2009. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Élvezem,tetszik nagyon,imádni való a kiscsaj. Tegnap hordozókendőbe vittem magammal a mosdóba.... Egy kicsit extrém helyzet volt és "közben" is tapogatott. Ilyen helyzetekre gondoltam :o)

Köszi a választ.

2009. júl. 4. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én 4 hónapos kislányom etetésnél csinálja ugyanezt. Simogatja, markolássza az arcomat. Tegnap le kellett vágnom a körmét, van amikor belemar az arcomba.

Egyébként nagyon aranyosak tudnak lenni. Én még azt szeretem, amikor etetés közben simogatja végig a kezemet.

Tündériek. :)

2009. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!