Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hos babam mar ehet zoldborsot...

Hos babam mar ehet zoldborsot meg karfiolt vagy ilyesmit? Adjatok tippeke legyszi mert mar kifogytam es szerintem mar o is unja a krumplit sargarepaval meg almaval mikor hogy.4 napja valtottam ki egy etkezest.

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, 5 hos babam, ugy akartam irni:)
2009. júl. 4. 10:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Karfiolt még nem ehet.De brokkolit azt igen:)

Vagy megföződ a krumplit és az uccsó fél perce dobsz bele almát és ugy turmixolod össze.Meg ehet már felesborsót is,mi már ettünk ennyi idősen,én azt ugy csináltam hogy tettem bele répát is és ugy turmixoltam össze,azt nagyon szerette :)hirtelen ennyi :) 8hós kislány anyukája

2009. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baba nem unja meg a kaját, fogalma sincs, hogy tegnap mit kapott... főleg nem 4 nap alatt....

5 hós baba még nem ehet sem K betüset (majd 8 hótól), zöldborsót is akkor először paszírozva, és majd csak később tumixolva héjával.

Az első az alma, banán, barack, sárgarépa, sütőtök.

Ne akarj hirtelen sokat.

EGyeztess a dokiddal, védőnőddel.

2009. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 5 és fél hónapos.egy hónapja kezdtük a hozzátápit,tápszeres baba.Eszik zöldborsót,céklát,üveges paradicsomos burgonyát,sárgarépát,krumplit,sütőtököt,almát,barackot!Lehet már adni salátát krumplival,sóskát(egyszer egy héten!)krumplival,brokkolit,kelkáposzta levelet,zöldbabot...nagy a választék,és ezeket keverve is adhatod!Én mindent passzírozok neki,így könnyebben emészthető!
2009. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!