Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beteszitek a gyógyszertári...

Ti beteszitek a gyógyszertári popsikenőcsöt a hűtőbe?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy hűvös helyen tartandó.Én még az elején betettem,tiszta macera volt ezért már most nem.Így lágyabb az állaga és sokkal jobban el lehet kenni.Minek kell hűtőbe tenni?

2012. jún. 13. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tettem be.
2012. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak akkor teszem be ha nem használom mert van másik felbontva
2012. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem nem teszem be és soha egyik gyerekemnél sem tettem.Képzeld el milyen érzés lehet a babának ha azzal a rohadt hideg krémmel bekenik a fenekét,én soha nem kínoznám ezzel!Szegénykének a pisis pelusban jól be van melegedve a feneke erre te kibontod és kensz rá neki jó hideg krémet...csak gondolj bele milyen lehet.
2012. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem, nem lett baja, csak amíg nem bontottam ki a dobozt várt ránk a hűtőben. Elég macerás annyit a hűtőhöz rohangálni "vészhelyzet" esetén :)
2012. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na igen erre én is gondoltam, hogy tök hideg a krém:S...igen utolsó volt olyan, hogy már kinyitottam a kakás pelust és akkor vettem észre, hogy a popsikenőcs meg a hűtőben maradt...:/ :)
2012. jún. 13. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A hűvös helyen tartandó nem egyenlő azzal, hogy hideg helyen! :)

Szóval nem kell betenni hűtőbe ,..... csak ne tedd az ablakba 30 fokban , azt jelenti a "hűvös" ;))

2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kerria ***** válasza:

Nem teszem be. Még magamra sem kennék hűtőhideg cuccot, akkor a kislányomra sem fogok. A másik meg, hogy nem olyan kenhető akkor :(


Szerintem nem a napi használati kenőcsöt kell csak hűtőben tárolni, tehát ha pl. 2 lett kiváltva, akkor felbontásig a hűtőben tárolom.

2012. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se tettem be soha, nagyon hideg lenne a kis popsinak. Nyugodtan hagyd szobahőmérsékleten,de ne az ablakban a napon!
2012. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A hűvös helyen az azt jelenti, hogy szobahőmérséklet és ne tűzze a nap, ne legyen radiátor közelében, ha fűtés van.

Amit hűtőben kell tartani, pl. gyógyszert, úgyis ráírják.

2012. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 eve hasznaltam a lanyomnak a kremet, meg az ikreknek is honapok ota, soha nem tettem hutobe,mikor az egyik gyogyszeresz mondta hogy ott kene tartani,ugye tudom? O konkretan azt mondta nekem hogya hutobe kell tartani.2 napig volt igy,es feladtam,tiszta macera volt felmelengetni,nem romlott meg eddig soha.
2012. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!