Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a RAF-POL...

Mi a véleményetek a RAF-POL King babakocsiról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert Vip babakocsink volt.

Ez is ugyan olyan Lengyel sz@r, mint a Raf-Pol és egyéb ugyanúgy kinéző babakocsit.


Én nem ajánlom neked. Ha van időd/kedves, olvasgass utána a Lengyel babakocsikról.. vannak "szép" vélemények.

2012. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó a Thomas multifunkciós babakocsi.

Vagy a Raf Pol-nak csakis a Fenix változata!

2012. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is olyat akartunk venni, de tényleg nincs jó vélemény róla. Ezért Kummer Vip-et vettünk. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagy, kényelmes, könnyű kezelni, de csak kertes házba való.
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Kunert Vip volt.És Tökéletes volt,én nagyon szerettem.Nemrég adtam el,nagyon hamar elvitték.Itt nagyon sokan leszólják csak mert lengyel.És ha lengyel akkor mi van?Az egyik ismerősöm Dor Jan-t vett,ami ugye nem lengyel.1-2 hónap után eltörött neki a váz.Na?A 100ezres babakocsi is lehet szar.Én a Kunertet csak ajánlani tudom.Nekem tetszik a Kunert Silver is,csak azért nem vennék olyat majd a második babánknak mert a sportrészt nem lehet vízszintesig lefektetni.
2012. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt. Amíg velem szembe volt a kislányom benne, addig nagyon szerettem, viszonylag könnyen tudtam tolni, földúton lakunk. Amikor már nekem háttal volt benne a kislányom, nagyon nehezen tudtam tolni, buszra meg fel sem mertem volna vele szállni, mert meg sem bírtam emelni. Egyébként jó, csak nagyon nehéz.
2012. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek.

Nekünk is ilyen van.

Míg fel nem ült,nagyon-nagyon jó volt. Utána megpróbáltuk megfordítani, hogy nekünk háttal legyen, és nagyon nehézkes tolni, ill. a útpatkán felmenni.

2012. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. A miénket is nehéz úgy tolni hogyha a baba háttal van nekem, de engem nem zavar, mert nem szeretném úgy tolni.
2012. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf-Pol Fenix van, ez praktikusabb mint a King,a vázon cserélhető elemek miatt. Én nagyon szeretem, bár csak december óta használjuk. Viszont ha nem családi házban laknánk, nem ezt választottam volna, mert rohadt nagy, és nehéz.
2012. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!