Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy régi tipusú, de nekem az újak nem nagyon tetszenek. Lehet még ilyet kapni újonnan, vagy csak használtat?



2012. jún. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát segíteni nem tudok, de bababizományiban (legalábbis itt nálunk Szegeden) rengeteg ilyen kocsi van, jó állapotban eladó. Menj el egy ilyen helyre és próbáld ki.

Én amit látok az ilyen kocsiknál, hogy szélesek, nehéz vele beférni ám akárhová és viszonylag nem fordulékonyak, ja és nehezek. Nem tudom, hogy milyen kritériumoknak kell megfelelnie számodra, hol laksz stb. mert az is számít. Mi lakásban lakunk, lépcsőház stb, autóm nincs, nekem szempont, hogy könnyű, fél kézzel is jól tolható, keskeny kocsi legyen. Nekünk ilyen van, ez már a 4. de IMÁDOM!


[link]

2012. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem kellene!

Akkor már inkább ilyen.

[link]

2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd be a márkáját a googléba és nézz utána lehet e valahol még kapni.

Egyébként nekünk is Kunert VIP volt és nagyon jó kocsi.

2012. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl kicsik a kerékátmérők, ez csak nagyon sima talajon nem fog zötykölődni. Meg nem hiszem, hogy könnyen kanyarodik. Hát igen, mindenkinek más tetszik, csak én abba is belegondoltam, hogy nem véletlenül fejlesztik a babakocsikat abba az irányba, amelyikbe. Jót akarnak a szülőknek, babának, hogy könnyebb, hatékonyabb, jobb legyen a kocsival mászkálás. :-)

De szíved joga, válassz, amilyet szeretnél. Egy előnyt is írok a csatolt kocsiról: jó, hogy vízszintbe is lehet fektetni az ülést (gondolom ez lesz maga a sport ülés is)

2012. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen babakocsim volt, első gyereknél vettük teljesen tapasztalatlanul.


3 hónap után ment a kukába, mert nem tudtam volna jó szívvel eladni sem, annyira szar.

Ez egy kimondottan kicsi babakocsi. Nagyon keskeny, a 3 hós gyerek télen alig fért el benne. Valahogy annyira rossz konstrukció, hogy magasabb járdákról alig lehetett lejönni vele. A kereke két hónap után tropára ment, és kattogott, alig lehetett vele közlekedni.


Én sem szeretem a batár nagy kocsikat, meg a nagyon modern kinézetűeket sem, de ezt tényleg nem ajánlom.

Mi ez után vettünk egy Peg Perego Veneziát.

[link]


Ezt a típust már nem gyártják, de használtan találsz sokat. Megéri használtan is venni, én a 3. gyerekkel használom.

2012. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én leszek a kivétel, aki erősíti a szabályt :)A nagylányomnak 20éve ilyen volt. Csak más színű, mintázatú huzattal. Hát én most visszasírom, a drága hiper-super babakocsi után. Most már csúnyácskának látszik az új divat mellett. De szerintem jó volt. Nem volt nehéz tolni, mert bolygósíthatók a kerekei, átlehet fordítani egy pillanat alatt a tolókart, vízszintesig dönthető, így születésétől használtam a lányomnak és nagyon jó volt, mert teljesen jól kivan párnázva a betét miatt, amit egy perc alatt kivettem és kimostam, ha összekente valamivel a baba. Nem kellett az egész kocsit mosni, csak a betétet. A lábzsákkal téliesíthető volt. Szóval szerintem jó kis kocsi volt.
2012. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!