Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy azért hányt a...

Létezhet, hogy azért hányt a kisfiam, mert nem ízlett neki az étel?

Figyelt kérdés
Most kostoltuk meg a karalábét, nagyon keveset főztem a krumplihoz, répához. Az első néhány falatnál nagyon fintorgott, már azt hittem, nem eszi meg. Aztán elkezdete enni és 90 ml után egyszercsak kihányta az egészet, több részletben. Egyébként sem szokott enni főzelékből csak 90-140 ml-t, szóval a hányás egy teljes adag után jött. Ha nem ízlett neki, miért ette? Ami nem ízlik neki, vagy ha nincs étvágya, vissza szokta utasítani.
2009. júl. 5. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kétszer jártunk így. Egyszer paradicsomos burgonyát adtam neki, mind kijött, később meg valami paradicsomos cukkinis bébikaját kapott de az is kijött, így leszűrtem hogy a paradicsomos dolgok nem jönnek be neki. Lehet a te babád a karalábét nem bírja.

2009. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem esett jól neki, de attól még megpróbálhatod máskor is.

Lányom a hozzátáplálás eleján hányt 3X, mindháromszor más kaját. Azóta nem fordult elő. Az egyik ilyen volt, mint írtad, hogy jóízüen megette, és az utolsó kanalaknál visszajött...

A dokinénit kérdeztem akkor, ő azt mondta, hogy ilyen előfordul, mert a gyomra még szokja a szilárdat, és nem mindig van oka.

Amúgy mennyi idős a babád? Mert ha krumplit répát eszik gondolom fél év körüli és nemrég keztdtétek. A k betűsökkel még várnod kéne 2-3 hónapot!

2009. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 8 hónapos, úgy tudom, hogy a karalábét, karfiolt már lehet ettől a kortól. Nem akartam magában adni a karalábét a jellegzetes íze miatt, ezért kevertem más zöldséggel. Hús is volt egyébként a főzelékben.
2009. júl. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!