Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyi idő a baba...

Nálatok mennyi idő a baba fürdetése?

Figyelt kérdés
Nálunk fürdés előtt a kisfiunk meztelenkedik egy kicsit, játszunk, tornázunk, majd pancsi. Aztán hamizik és általában el is alszik. De rossz annya vagyok attól, mert van úgy egyszer-kétszer hogy gyorsan túl akarok lenni a fürdetésen? Olyankor lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem játszottam a picivel eleget...
2012. jún. 18. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2 évesem utálja a vizet,soha nem játszik benne,gyorsan átmosom és már szál is ki....Miért lennél rossz anya azért ,mert nem áztatod órákig a gyereket?Nem csak pancsi közben lehet játszani...játszotok egész nap,gondolom...
2012. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkifurdalásod, ne viccelj! Nem lehet minden nap egyformán bírni mindent, és ez évek alatt még csak nehezebb lesz. Legalábbis az én fiam évről évre egyre többet igényli, hogy játsszak vele. Sokszor nincs hozzá már erőm, kedvem, hangulatom. Meg kell, hogy értse ezt is.


3 éves fiam van.

2012. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez mekkora butaság már...

Nem lehet mindennap egyforma..nem lehetsz mindennap egyformán kipihent vagy fáradt. Én pont tegnap bizonyítottam magamnak. VAn, hogy kapkodok a fürdetésénél, 8-10 percig játszik, addig őrzöm, aztán gyorsan lemosom, és kiveszem.

Van, hogy hagyom tovább, van, hogy még 8 percig sem. Tegnap pl nagyon jó formában voltam, hagytam játszani, miután letudtama fürdetést, felmostam az egész lakást, kivittem a szememetet, egy kis port töröltem, felslagoztam az egész udvart, kiporoltam a szőnyeget, hajat mosta, be is szárítottam, és éjfélig olvastam. Máskor nem hogy a portörlésre nem tudok gondolni fürdetés után, hanem inkább előfordul, hogy hajat sem mosok úgy ájulok el, vagy esetleg megmosom, aztán vizesen ahogy vagyok beájulok az ágyba és alvás.

Szóval nem lehet mindennap egyforma:-))

2012. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mekkora baba?

2 éves lányomnak bő fél óra fürdetés, mert játszik, a kis 6 hetes babámnak vetkőzés-öltözés-fürdés telik 10-15 percbe. úgyis végig üvölti, minek húnám az időt?

2012. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3 éves kisfiú anyukája. Csak a kérdésre nem válaszoltam, bocs. :)

Nálunk a fürdésidő mindig hosszú volt félóra-óra. De csak azért, mert imád fürdeni. Autókázik, hajókázik, eljátszik bármivel a kádban. Ez külön program nálunk. Néha én is beülök mellé, és olyankor megmossa a hajamat, megfürdet, autópályának használ, stb. De ha már későn jön haza pld. a homokozóból, csak egy zuhannyal zárjuk napot. Az is gyakran hisztibe torkollik. No de ez a mi hibánk, mert nagyon elhúzzuk az időt, túl fáradt már olyankor.

2012. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabszem ***** válasza:
4 hós és elég rövid még a fürdés. sztem max 5 perc
2012. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!