Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik a Huggies 3-as...

Anyukák akik a Huggies 3-as méretű pelenkáját használják mennyire vannak vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Hallottam róla sok rosszat:(. Eddig a 2es méretig semmi bajom nem volt vele.Éjszakákat kibírt átázás nélkül.Édesanyám vett belőle 3asat, (mert már az kell a kislányomra.)Kíváncsi leszek milyen.Kinézetre teljesen más, mint a az 1es-2es méret.Kék csomagban van.

2012. jún. 18. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nappalra jó a Huggies, de estére a lányomra Babylove-t adok, mert nála csak az bírja ki.
2012. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekünk semmi gondunk nincs vele. Egyszer sem folyt ki a pisi. És azért csak jobb áron van, mint a Pampers...:)

2012. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ma váltottunk a 4-re, eddig a 3-at használtuk, nem volt vele semmi gond. Soha nem folyt ki semmi:). Ezt a pelust szeretem a legjobban.
2012. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, hogy ezt írjátok.:) Köszi a válaszaitokat!
2012. jún. 18. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem,pont a kislány akkor töltötte a 3 hónapot és 3-at vettem.Nagyon megbántam.Kalap x@rt nem ér.Összevissza kifolyt,nagy csomag is volt a lába között,szóval csalódtam.Pempiből a 3 az tökéletes volt.
2012. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is problémás volt a huggies, meg más márkák is. Kifolyt a pisi, vagy ha az nem, akkor kiütéses lett a babám feneke.. Mi maradtunk a pine-nál. De nálatok attól még beválhat! :)
2012. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kisfiam születésekor Huggies 1-essel kezdtünk, hamar váltani kellett 2-esre, de mindkettővel nagyon elégedett voltam. Extrém mennyiségű kakit is elbírt, pisi ritkán ment mellé, de akkor is azért, mert tényleg sok pisi volt bent. Mivel ennyire bejött a Huggies, ezért az eggyel nagyobb méretű pelus egyértelműen a Huggies 3-as lett, kék csomagolású. Most 3 hónapos a kisfiam. Sajnos nagyon gyakran kifolyik belőle a pisi, és ez olyankor is megesett, amikor a pelusban még alig volt nedvesség. Tegnap például körülbelül 5x kellett ruhát is cserélnunk a pisi kiszivárgása miatt. Egy hete használom, de sajnos gyakran van vele baleset, pedig nagyon odafigyelek, hogy hogyan adom fel a pelust. Lehet az is a probléma, hogy a pocakja kicsit nagyobb a kisfiamnak, mert azt veszem észre, hogy akárhogy próbálom igazgatni a pelenkát vagy az egyik oldalon nem ér össze rendesen az eleje és a hátulja vagy a másikon,és a szivárgás is ott történik meg. Ha elfogy ez a csomag, lehet, hogy adok egy esélyt a 4-es méretnek, mert nekem az 1-2 méret nagyon bejött a Huggiesból.
2012. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!