Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies pelus hogy vált be...

Huggies pelus hogy vált be nálatok? Liberohoz képest milyen? (5-ös méret, ha számít)

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk minden egyes alkalommal kifolyt a pisi, mindig. Alig vártam, hogy elfogyjon, többet biztos nem veszek.
2012. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huggies premium vált be a legjobban
2012. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huggiest probaltam 1-2-es meretben, aztan mivel kifolyt a pisi, nem vettunk, aztan volt egy akcio, mikor 4-es kellett...hat megbantam, hogy adtam neki meg egy eselyt.

En probaltam mar tesco-sat, lidl-set, aldi-sat, es meg egy markat, amit tuti nem ismersz, mert kulfoldon elek, de kabe olyan mint a tesco-s (a tesco-sat, lidl-set, aldi-sat Mo-on probaltam, Huggiest kulfoldon.) Probaltam liberot, pampers-t, rossmannost, dm-est.

Ranglista:

Pampers-libero

Asda (a kulfoldi marka)

lidl-aldi

dm-rossmann

tesco

huggies

(szerintem gyerek alkatatol is fugg)

En lanykam mindig atlagsulyu, es magassagu volt. Combjai eleg vaskosak, de nem egy vasgyuro:D

Szerintem az se mindegy, ki hogy adja ra a pelust. En a fodrot mindig kiigazitom (valaki nem), a tepozarat kozepen mindig ugy hagyom, hogy epp erintsek egymast, valaki ugy teszi fel, hogy vedjek egymast, valaki nagyon tavolhagyja. Ha a combjat mar nem eri korbe a gumirozas, nagyobbra cserelem.

2012. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A huggies a legjobb, csak tudni kell róla, hogy kisebb, mint a többi ugyanolyan méretezésű pelus. Vagyis érdemes hamarabb méretet váltani.

Nekem már két gyerekem használta/használja, még soha negatív tapasztalatom nem volt, éjjel 12 órát rajtuk lehet, egykilós pelust veszek le, és a bőrük is száraz, ki sem folyik semmi.

A másik, amire figyelni kell, hogy a combjuknál a fodor kifelé álljon, mert ha nem, akkor valóban kifolyik minden - de ez tényleg csak odafigyelés kérdése. Amúgy nekünk abszolút bevált, a legjobb pelenka, amit valaha láttam.

A férjem az USA-ban élt nagyon sokáig, ő azt mondta, ott is a Huggies az elit márka, a Liberot a nagyon szegények használják, Pampers meg pl. nincs is odakinn (legalábbis pár éve még nem volt).

Hamarosan születik a harmadik picurunk, neki is Huggiest vettem, soha nem volt problémánk sem azzal, hogy kifolyt volna bármi (még az anyatejes, híg kakit is benntartja, ha jó a méret, de mint említettem, hamarabb kell méretet váltani), soha nem volt gondunk pelenkakiütéssel... Imádom. :-)

2012. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Huggiest. Vékonyabb, mint a Libero (ezt csak éjszaka használjuk). Nappal vagy Pampers, vagy Huggies, attól függ, melyik volt akciós.
2012. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gabka77!

Akkor ha most 5-ös liberot használunk ami éppen jó a lányomra,a Huggiesből érdemesebb a 6-ost venni?

2012. máj. 12. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hatost vennék, de persze függ a baba formájától is. Az enyémek izmos, hosszú babák voltak mindig is, nekünk a gyorsabb méretváltás mellett soha nem volt gondunk a Huggies pelusokkal.
2012. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!