Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ebben a melegben használtok...

Ti ebben a melegben használtok hordozókendőt?

Figyelt kérdés
El kéne mennem és nem tudom, hogy mennyire lenne melege benne a kisfiamnak.
2012. jún. 18. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly még hordoztam és néha-néha használtam ilyen melegben is. Szemben hasra raktam és olyan felső volt rajtam hogy a bőröm ne érintkezzen az arcával, elkerülve az izzadást/összetapadást.
2012. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kisfiam még csak 3 hetes, csak békában tudom megkötni.

De az jó, hogy odarakok valamit, hogy ne izzadjon bele a pofija a mellkasomba.

2012. jún. 18. 12:13
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, mi néha kislányommal 21-22 fokban is nagyon összeizzadtunk pedig nem voltunk túlöltözve... Persze ha nincs más választásod (nincs el babakocsiban, vagy eleve messze mentek így macerás lenne a babakocsi) akkor tedd kendőbe valami nagyon vékony ruhácskába (akár csak egy bodyban, és rajtad is csak valami nagyon vékony ruha legyen (ami viszont takar hogy a bőröd ne érjen hozzá mert akkor mégjobban fogtok izzadni.
2012. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam a szemben hasra-t hogy béka pozícióban veled szemben van a baba.
2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hordoztam tavaly és idén is.

40 fokban mindenhogy meleg van:(.

Itt egy cikk néhány ötlettel:

[link]

2012. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felrobbanok!Gondoltam kimosom a kendőt és ebben a melegben meg is szárad hamar.

Már megszáradt és mentem volna beszedni, mikor a szél felborította a szárítót kendőstűl, bele a gyerekmedencébe!

Csurom víz lett. :( Most drukkolok, hogy száradjon meg fél 4-ig. Vagy max enyhén nedves kendőbe viszem babám. :S

2012. jún. 18. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Na megszáradt? Ha vizes maradt, úgy legalább hűtött titeket egy kicsit.
2012. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megszáradt, most értünk vissza :)

Nem volt egyszerű, mert egyszer ki kellett vegyem szoptatni és aztán nem tudtam úgy visszarakni, ahogy volt, jó feszesen. Meg a legvégén már nem bírta, így kivettem egy fél órát.

2012. jún. 18. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd, ha nagyobb lesz, akkor használhatsz karikás kendőt, vagy babaerszényt csípőn. Az kicsit szellősebb. Amúgy én is cipelem majdnem kétéves lányomat Encsi csatosban. Őt már lehet kicsit lazábbra engedni, hogy ne érjen a hátamhoz a hasa, de piciket sajna muszáj szorosan :-s Arra azért vigyázz, nehogy belázasodjon a melegtől! Ha mégis, akkor gyorsan vedd ki a kendőből, vegyél le róla minden rucit. Pár perc múlva rendeződik a dolog, nem kell aggódni, csak a picik még nagyon érzékenyek.
2012. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De a csatos és karikás kendők biztonságosak?
2012. júl. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!