Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szunyogriasztot hasznal...

Milyen szunyogriasztot hasznalhatok 2 honapos baba mellett?

Figyelt kérdés
Tamadnak ezek a fenevadak :( 2 napja raid lapkas szunyogriasztot hasznalunk es utanaolvastam es teljesen megremultem mert elvileg baba mellett nem hasznalhato:( remelem nem lesz semmi baja a kicsimnek.. tudom, szunyoghalo.. Van is a bolcson, de engem meg megzabapnak a szunyogok :( ( egy szobaban alszunk) olvastam, h elvileg a raid night& day hasznalhato baba mellett, de csak 3 honapos kortol. Mit tanacsoltok, mit hasznaljak? Ultrahangosat? Probalt mar ilyet valaki? Bevalt? Valahogy nem bizok az ultrahangos keszulekek hatasossagaban.. Minden tanacsot szivesen fogadok! Koszonom.

2012. jún. 19. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Vape Herbal folyadékot használjuk,amit az elektromosba kell tenni. A szúnyogokat jól írtja, és a védőnő azt mondta használhatjuk.
2012. jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem risztózunk, hanem van az a szúnyogháló, ami ilyen speckó ragasztószalaggal könnyen felragasztható az ablakeretre. Így éjjel nappal nyitva lehet az ablak és nem jönnek be a rovarok.
2012. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak szúnyogriasztó gyertyák is, amikben illóolaj van, ezeket nyugodtan használhatod, semmi káros hatása nincsen,sőt dekoratív is. mi is ezt használtuk, nálunk bevált :)
2012. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:)
2012. jún. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!