Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tényleg nem lehet...

Most akkor tényleg nem lehet baba mellett elektromos szúnyogriasztót használni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírjuk elviselni a szúnyogokat. Panelban lakunk, nincs szúnyoghálónk, mert forgós ablakunk van. Szellőztetésnél rengeteg szúnyog bebújik és lehetetlen mindet agyoncsapni. :S A lányom karja már végig sebes a csípésektől, én is szét vagyok marva...egyedül Apa ússza meg az éjszakákat csípés nélkül..a mázlista :P

Szóval éjszaka csukott ablaknál kell aludnunk, ami a meleg miatt elviselhetetlen... Tegnap éjjel Apa már a konyhában aludt, mert ott hűvösebb van. Szóval megoldást kellene találnunk, én a konnektoros szúnyogriasztóra gondoltam, amit nyitott ablaknál is használhatunk. Szúnyog se lenne, meleg se lenne...ám azt olvasom, hogy nem lehet használni ezeket.. Igaz ez? Akkor mi a megoldás? :S Ti mit használtok? 13 hós a lányom


2010. júl. 18. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

van vmi préselt homok technológiás, talán raid...

azt állítólag lehet

2010. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet kapni vegyszer nélküli riasztót,ami ultrahangot ad ki,ezt az emberi fül nem hallja vagy nagyon picit,használd azt,pl Brendonban kapható.Ugy tudom a szúnyog ellenségét a szitakötőt utánozza a hangja és ezért elmenekülnek.Ha ez esetlen nem tetszene akkor a Vape kifejezetten olyat gyárt ami gyerekeknek,babáknak is jó,akár spray akár elektromos.
2010. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22:27 vagyok,gyerekorvossal beszéltem meg hogy használható szúnyogirtó spray,akkor volt 1 éves a fiam.
2010. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan lámpát, ami magához vonzza a rovarokat, és áramütést kapnak. Valamennyit talán segít. A legtöbb elektromos szúnyogriasztót nem ajánlják picik vagy kismamák szobájában használni, de amit első írt, az tényleg lehet, hogy használható.

Dm-ben lehet kapni kis karkötőt, amit a picikre is fel lehet adni, mi rákötöttük a kiságya rácsára.

Nem tudom pontosan, milyen lehet az ablakotok, de kapható olyan szúnyogháló, amit egy ragasztócsík segítségével lehet ablakra ragasztani, és kis kreativitással szinte mindenhova feltehető. Max elvágod, és az ablak két felére ragasztod, be is lehet csukni tőle. Nálunk nagyon bevált.

2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló kiságyra is kapható próbáld ki.
2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Létezik elektromos szúnyogírtó amiben UV cső van és körülötte levő hálóban 1600 V van a szúnyog odarepül és a hálóban levő feszültség kinyírja.
2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én ezt a megsütős szúnyogirtót nem ajánlom kisgyerek mellé! Tény és való hogy nagyon jó, odavonzza őket, ki is nyírja, viszont akkorát csattan amikor belerepül és "megsüti" hogy tuti hogy egy gyerek amellett nem alszik nyugodtan (még felnőtt sem)!

Amúgy én is ezzel a problémával kínlódok hónapok óta... Szintén panel, sok szúnyog.... Nem tudom merjek e elektromos szúnyogirtót használni, de már az sem állapot ahogy a kisfiam kinéz... :(

2010. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Brendonos katicás zümmögő szúnyogriasztót nem ajánlom, kettőt vittem vissza, mert mindkettő vacak volt. Pár órát zümmögött, aztán sípolt. Kaptam helyette vásárlási utalványt, de szúnyogriasztóm az még nincs sajnos...
2010. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet használ(t)unk,tavaly nyáron is és idén is,akkor van "csak" nagyobb hangja amit 2-vel előbb írtak, ha pl molylepke repül bele,vagy vmi nagyobb testű szúnyog.

2010. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem Raid night&day van!(ez elektromos)

3 hónapos a fiam

2010. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!