Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs légkondink, hogy utazzunk?

Nincs légkondink, hogy utazzunk?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós 9 hónapos lányom van, nem huzatban, de le kellene húzni az ablakot, mert oda fulladunk, nem? 100km megyünk, korán fogunk indulni.
2012. jún. 19. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
az ablakot le kell takarni egy feher lepedövel, az jol leärnyekolja a picit. meg törölgetni, nedves törölközövel, és sokat itatni...
2012. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktunk utazni, hogy csak elöl húzzuk le picit az ablakot (1-2 centi). 100 km nem olyan sok, ha korán mentek, simán kibírja a pici. Két gyerek, még soha nem kaptak huzatot.
2012. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi 200km re megyünk jövö héten kora reggel megyünk vagy éjjel megusszuk a meleget
2012. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baba ablakában textil pelust teszek, rátekerem az üveget, azzal odafogatom, így nem süti a nap, a sofőr oldalán letekerve az ablak, az anyós ülésnél résnyire. Így jár bent a levegő. 250 km-re utaztam a Mamihoz a lányommal vasárnap délután alvá időben, semmi gondd nem volt. 1x megáltunk, kivettem kicsit nyújtózni, evett ivott, én is, és indultunk tovább!

Holnap délelőtt megint csak el kell mennünk ügyetintézni, elindulunk 7-kor, de csak délre végzünk, így megint a nagy melegben kocsikázunk.

Ablak letekerve, viszek vizet amivel néha meglocsomom a fejét, áttörlöm az arcát.

2012. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát éjszaka ! Amúgy is az a legjobb minden szempontból.
2012. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!