Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legjobb 21 hónaposnak?...

Mi a legjobb 21 hónaposnak? Karúszó, mellény, vagy mi? A beülős úszógumiban nem marad meg.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi babának való gumicsónakot vettünk, a beülős úszógumi nálunk sem vált be. Igaz, nekünk csak annyira kellett, hogy be tudjunk menni a tengerbe mindhárman, 21 hós kislányunk imádta a gumicsónakot. Nem próbált meg belőle kimászni, persze apa elöl, én meg hátul álltam, ugrásra készen, ha bármi történne. De abszolút jól sült el, pedig komoly fenntartásaim voltak, hogy gumicsónakot vegyünk.
2012. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tud úszni? mert ha igen akkor akár a karúszó is.

enyém 1,5 évesen már elég szépen úszott de a karúszó nem volt elég, mert ugye még nem tartotta szépen magát, így elsüllyedt, a karja meg fönt maradt :D

a mellény meg igazán nem úszásra való hanem hajókázásra, biztonsági eszköznek ha mégis. abban meg szinte egyáltalán nem tudnak úszni mert még a a nyakánál is fel van fújva, enyém bele is fejel a vízbe vele mert annyira kiemeli a felső testét :D


enyém sima pici úszógumit kap, de mint írtam, ő egész szépen úszik már tavaly nyár óta :)


ha tied egyáltalán akkor hagyd mindet és a karodban vidd be :)

2012. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni egészen icipici átmérőjű úszógumit, ami a hónaljánál megtámasztja, nem borul fel és nem is csúszik ki lefelé. Nekünk olyan van, imádja/imádta mindkettő. A lábukkal meg tudnak kalimpálni, így haladnak is.
2012. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!