Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kevesebb eszik és...

Nektek is kevesebb eszik és alszik babátok a nagy meleg miatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem picit kevesebbet eszik, de többet alszik. 11 hónapos.
2012. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyjából ugyanannyit eszik a lányom (16 hós), de igen rosszul alszik :o(
2012. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre, hogy kevesebbet enne, viszont kevesebbet alszik, de azt is rosszabb minőségben. :)
2012. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jóval kevesebbet eszik, még a reggeli tápszert sem itta meg ma! Viszont iszik sokat, a frissen facsart narancslé (némi vízzel hígítva) nagyon ízlik neki! :) Fő a folyadékpótlás ilyenkor, az evést nem kell erőltetni...
2012. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jóval kevesebbet eszik, rengeteget iszik, és 2-3 órával többet alszik. 9 hós fiú.
2012. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam többet szopizik és jóval többet is alszik amióta tart ez a meleg.
2012. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebbet eszik, aludni rendesen alszik, rengeteget iszik.
2012. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4hós, enni eszik rendese, folyadékot kevesebbet iszik mint akkor mikor nincs ez a nagy meleg! :( Viszont aludni napközben nem nagyon akar,max. 1-2órát alszik összesen!:( De este hál isten alszik mint a bunda! :)
2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jóval kevesebbet eszik,pedig nagyon jó étvágyú (13 hónapos,12kg) de szinte csak a joghurtot meg a gyümölcsöt eszi napok óta...
2012. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

3 hónapos, gyakorlatilag csak 2-3-szor szopik úgy rendesen, viszont sűrűn kéri a cicit, de csak pár korty szomjoltás erejéig. Úgyhogy napok óta állandóan feszülnek a cicik, még fejnem is kell, hogy ne durranjak szét. Éjjel hála Istennek remekül alszik, nap közben viszont csak fél órákat.

A nagy, 2 éves, önmagához képest sokat iszik, enni ő sem nagyon kér, de ma du pl 5 részletben megivott egy liter hideg tejet. Kivételesen délutánonként alszik is néha, gondolom kiüti ez a hőség.

2012. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!