Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Réka és a Máté névnek nincs...

A Réka és a Máté névnek nincs valami jó becézési formája?

Figyelt kérdés
Tetszenek ezek a nevek, de ami zavar, hogy egyiket sem lehet becézni :(

2012. jún. 20. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 3 éves Rékám és egy féléves Mátém:)Szerintem ezek olyan nevek,amiket nem kell becézni.Szépen kimondhatóak,rövidek.Szóval én nem becézem.Egyébként meg néha olyan hülye beceneveket ki tudnak találni,hogy az már fáj.Például Enikő barátnőmet,-általános iskolás korunk óta ismerjük egymást-,elnevezték Ellának.Utálja/utálta ezt a nevet,mára mondjuk már megszokta.Tehát sok esetben jobb is,ha nem becézhető a név.Én néha Rékucinak,Rékusnak hívom.Mátémat pedig nem is becézem.
2012. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a legszebb neveket választottad a csemetéidnek! :) Biztos nagyon szép gyerekek..:))
2012. jún. 21. 15:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,igen nagyon aranyosak a gyerkőcök.A lányomnak hosszú szőkésbarna göndör haja van,hatalmas zöld szeme.És Mátém is nagyon aranyos neki barna haja van és szintén zöldszemű.
2012. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Réka: Réki, Rékácska, Réci, Rékike, Récike, Rékunka, Rékinkó, Rékice, Rékica

Máté: Máti, Mátéka, Mátécska, Mátinkó, Mátuci, Mátéci, Mati, Matika, Matinkó, Matyi, Matyuska, Mática

2017. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rékuska, Mátékám
2018. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!