Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek annyira hasfájós a babája hogy szinte egész nap sír? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
én sajnos elég rosszul, és eléggé szégyelem is magam miatta...más is van így ezzel? szörnyű érzés hogy semmivel nem tudom megnyugtatni..most volt 1.-én 2 hónapos, sokan bíztatnak hogy 3 hónapos korára elmúlik, de néha már ebben sem bízom, pedig én örök optimista vagyok:-)
2009. júl. 6. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

az én lányom is ilyen sajnos:( alig alszik, megnyugtatni van hogy nem lehet:( az a legrosszabb, h nem tudok segíteni és úgy tud nézni a nagy kék szemeivel, hogy a szívem megszakad:(((

miket próbáltál ki eddig?

7 hetes kislány anyukája

2009. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van rá megoldás ne szenvegy tovább infacolt kell venni neki minden étkezés elött adni nem árt a babának receptnélkül kaphato 1500 körül van egy doboz de megéri nekünk a védönö javasolta bejött.
2009. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Infacol rég kipróbálva...semmit nem használt:-( sőőt sajnos a gripe water sem, most espumisant kap amitől talán van egy kis javulás, de még ígyis rengeteget sír!a hasfájással kapcsolatos szinte összes kérdést elolvastam már itt:-))

gondolhatod hogy sokmindent kipróbáltunk már. azért köszi a tanácsot.

inkább arra lennék kiváncsi hogy aki hasonló helyzetben van anyuka hogy bírja hogy ennyire szenved a babája.

2009. júl. 6. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Hál' istennek mi már ezen rég túl vagyunk (11 hónapos lesz a lányunk), de a mai napig élénken emlékszem az első három hónapra: több órát üvöltött napközben. Minden létező módszert kipróbáltunk szegényen, eredmény nulla. Egyik napról a másikra lett vége kb. a harmadik hónap előtt egy héttel. Én lelkileg kikészültem, mert ezt a fajta tehetetlenséget soha azelőtt nem éltem át. A férjem iszonyatosan sokat segített, gyakorlatilag munka előtt és után is ő ringatta, hintáztatta stb., mert én napközben sokszor még lezuhanyozni, enni sem tudtam. Amíg az ember benne van, tényleg hihetetlen, de hidd el, el fog múlni ez az időszak.
2009. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már 7 hós a kisfiam, de nálunk is borzasztó volt az első 3 hónap. Csak kitartást tudok neked kívánni, és ne aggódj, más sem bírja jobban ezt az időszakot. A legtöbb esetben valóban elmúlik a hasfájás 3 hónapos korára a babának, ezt most még nehéz elhinni, tudom :-)

Ha a felsorolt dolgokat mind kipróbáltad, akkor valóban csak az idő segít.

2009. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én már a sab simplexnél tartok, de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket... Szörnyű elkeserítő a helyzet nálunk is, lelkileg a padlón vagyok a tehetetlenségtől.:(
2009. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehet hogy hülyén hangzik de megnyugtató hallani hogy nem vagyok egyedül, és hogy ez a "varázslatos" 3. hónap tényleg igaz lehet, bízom benne hogy nálunk is így lesz, már vissza is tért az optimizmusom:-))..de lehet hogy csak azért mert ma még a hangját se lehetett hallani:-))..csak hatalmas mosolygások..és hatalmas alvások!

Mindenkinek nagyon jó babázást kivánok!

2009. júl. 7. 13:26
 8/8 A kérdező kommentje:
...asszem elkiabáltam..:((
2009. júl. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!