Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatod alapján melyik...

Tapasztalatod alapján melyik időszak a legrosszab a babák alvása szempontjából? 1. 0-6 hónap 2.6-12 hónap 3.12-18 hónap

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. jún. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
3. 12-18 hónap, de azt hozzáteszem, hogy mindkét gyerekem nagyon jó alvó.
2012. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam még csak 8 hónapos, de eddig nekünk első három hónap nagyon rossz volt, 4-5 hónap sokkal jobb. Aztán 2 hónap megint káosz. 7 hónapos kora óta nem kér enni éjjel szóval azóta a legjobb. Szerintem ez folyamatosan változik:)
2012. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 16 hónapos, 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, nem kér sem enni, sem inni, a cumiját megtalálja az ágyban, ezek miatt egyszer sem kellett felkelnem. Egy-két olyan éjszakánk volt amikor a foga miatt felsírt és nem aludt vissza azonnal, olyankor visszasimogattam, de 5 percnél tovább még egyszer sem voltunk fent tovább. Szóval azt hiszem szerencsésnek mondhatom magunkat. Ja, az első 4 hónap sem volt gáz 12 és 1 óra között, illetve 4-5 óra között kért enni, utána aludt tovább reggelig :DDD
2012. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig az 5.-6. volt. Most 14 hónapos,lent vagyunk nagyszülőknél pár hetet,meleg is van így 1,5 hetet szörnyen aludt de amúgy jó alvó.
2012. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első hónapok voltak nehezek ebből a szempontból,kb az 3-4.hónapig.Utána már nem,igaz a fogzás nem viselte/viseli meg egyáltalán.
2012. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Én fiam 15 hónapos koráig nagyon rossz alvó volt,de néha már amikor azthittem kibirhatatlan akkor is tudta még fokozni!

A 7-8 hónap nagyon rossz volt..a 13-14 hónap meg a legrosszab de nálunk a nem olyan vészes időszakokban is legalább 4szer ébredt..

De mostminden szép és jó!Átaludt éjszakák,nappal 3 óra alvás..nehezen szoktam meg:) még mindig sokszor felébredek és bemegyek megnézni jól van e..

2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom! Hu egyesek milyen szerencsesek. :-) nalunk az elso honapok voltak nehezek, a lanyomnal a 15 honapos kor, a fiamnal meg minden hektikus, hol ebred, hol nem, hol csak egyszer, hol ketorankent... :-(
2012. jún. 21. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
6-18 hónap, azaz 2-es és 3-as is. Zokogva ébred néha most is éjfél körül, és csak nálam nyugszik meg, pedig régebben nagyon apás volt. Vagy pl hajnal fél 4-kor felül az ágyban, és néz bele a félhomályba. Néha ijesztő. Olyankor nem sír, de elaludni csak kb két óra múlva tud újra... 17 hónapos kisfiú. Anno a lányom 3 hónapos korától egyszer sem kelt fel éjjel!!! Szóval nem erre számítottam... :D
2012. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nálunk is volt ilyen időszak a nagyobbamnál, és a fiam is szokott olyat csinálni, hogy felkel éjjel, és nem alszik vissza, csak 1 óra múlva. :-( KÖszi!
2012. jún. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!