Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdésekor...

Mókica84 kérdése:

Hozzátáplálás megkezdésekor az almalétől fájhat a hasa? Ez lehet az oka a sok pukinak is?

Figyelt kérdés

3.5hónapos még csak 2 napja próbálkozunk és pár kanálnál többet nem is kap de az vettem észre ma duán nagyon fáj a kis hasa és elég sokat is pukizik?ez vajon az alma létől van?

ha igen akkor mivel folytassam?


2012. jún. 21. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, attól lehet. Őszibarackot ajánlanám.
2012. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
félre ne érts nem akarlak kioktatni, de szerintem még korai a hozzátáplálás, ha már az almára is így reagál, én várnék legalább 2 hetet, még nagyon pici
2012. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár én csak 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást mindkét gyerekemnél (most nem ez a kérdés, te tudod, miért kezdted el máris), én is almával indítottam. Az alma, almalé nagyon savas. Csak kis hazánkban divat ezzel kezdeni, mert itt valamikor régen ez volt a leggyakoribb és legolcsóbb, mindig hozzáférhető (évszaktól függetlenül) gyümölcs. De nekem annak idején azt tanácsolta a gyermekorvos, hogy eleinte almapürét adjak, ne a levét, és a pürét is úgy, hogy megpárolom picit, mert akkor kisebb az esélye, hogy bántja a pociját: könnyebben emészthető, és nem annyira savas.
2012. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!