Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós babámnál nem...

5 és fél hós babámnál nem nagy baj ugye ha hanyatt fekve nem emeli a fejecskéjét, mintha fel akarna ülni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még a felülés korai. Nem is azzal van a bajom, hanem, hogy a fejét nem tudja megemelni hanyatt fekve, más ennyi idős babáknál meg látom, hogy kiemelik már a fejüket. Amúgy szépen forog.Tapasztalat?
2012. jún. 23. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem próbál hasizomból emelkedni. Nem baj, ha mást csinál, amit kell.
2012. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a hasizomnak köze van-e, lehet. Úgy értem, hogy ha lerakom hanyatt, akkor nem emeli ki a fejét.
2012. jún. 23. 10:17
 3/11 anonim ***** válasza:
az egy reflex és a 3-4 hónapos babák szokták csinálni, ekkorra már, mint a te babád, ki kéne nőni azt a reflexet ;)
2012. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem reflex, ezt egy újszülött baba nem hinném, hogy meg tudná csinálni! Hanyatt fekve!!!Nem hason! Az más tészta.
2012. jún. 23. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Istenem, akkor minek kérdezel?

ez egy reflex, nem felülni akarnak a babák hanem egy reflex ami miatt emelgetik hanyatt fekve a babák a fejüket. ez 3-4 hónapos kor között van leginkább, 3 hónaposan az orvos nézi is, de 6 hónapos korra ennek a reflexnek el kell tűnnie.

hogy jön ide egy újszülött, nem értem?!?

a tied 5,5 hónapos, nem hetes, nem igaz?

az a jó ha nincs már meg ez a reflex.

felülés meg majd más pózból lesz, mászásból...

2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő babája egyáltalán nem csinál(t)ja és ezért aggódik a kérdező.
2012. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csinálja és nem is csinálta. Na mindegy, látom már értelmes választ nem kapok. Amúgy nem egy babánál láttam már, hogy ki akarják emelni a fejüket, de nem 3-4 hónaposak voltak, hanem kb 5-6.
2012. jún. 24. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta már 2 hónapos kora óta, de nem nőtte ki 6 hónapos korára, hanem ha valami zajt hallott, akkor így leskelődött. :) Most már nagyon mozgékony, már simán megfordul, így már nem emelgeti. Nem hinném, hogy gond lenne, ha amúgy rendesen fejlődik.


Utolsó voltam.

2012. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szintén 5 és fél hónapos, és ő is folyamatosan emelgeti a fejecskéjét.( Nem hiszem, hogy ez valami visszamaradott reflex lenne...) szimplán kíváncsi a körülötte levő dolgokra :) Am. nem hinné,hogy ez baj lenne. az én lányom nem forgolódik annyira,de attól még nincs semmi baja.Minden baba máshogy fejlődik! :)
2012. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos és még mindig szokott így leskelődni.Forog és kúszik,de sokszor,főleg mikor már fárad,akkor szokott így csinálni.Kedves kérdező.Szerintem nem baj,hogy nem emeli a fejét,ahogy előttem írták,ha mást csinál,akkor nem gáz.
2012. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!