Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekesek! A 2. ,3. ,...

Többgyermekesek! A 2. ,3. , sokadik gyermek rosszabb volt, mint az első?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. az első gyermek egy angyal volt szó szerint, mellette az élet csak néha volt "gyötrelem", stb..


Van egy lányunk és a feleségemet most próbálom rávenni, hogy legyen még egy gyerekünk. Ő is úgy érzi, hogy "két gyermekesek" vagyunk, de rettentően fél, hogy a második gyermek maga a pokol lesz!


2012. jún. 23. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első olyan volt mint a tűz,soha nem maradt egyhelyben,enyhén hiperaktív volt.A második nyugodt,kiegyensúlyozott.A harmadik egy tündér,a negyedik egy kis örökmozgó.

Genetika,temperamentum.

2012. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kettő van, ők "kisangyalok". Nem tudom milyen lesz a harmadik, azt még meglátjuk.
2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első se volt egy szörny, bár néha kiakasztott, mert nagyon eleven volt. A második viszont egy angyal, jó alvó, jó evő ő is, és a természete is kiegyensúlyozott, nyugisabb, mint az első volt.
2012. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első babával volt nagyon nehéz,rengeteget sírt. A másodikkal viszont semmi gond,eszik,alszik,meg se nyikkan. Ezerszer rosszabbnak gondoltam az első időszakot. :)
2012. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az első gyerek lány és egy angyal volt mindig, most is az pedig már 12 éves, a második meg fiú most 5 éves és egy ördög!!! a harmadik pocakban van és az orvos szerint fiú.......hát látom előre a sorsom.......nagyon lányt vártam, remélve,hogy csakis angyal lehet ő is, de tuti olyan lesz, mint a fiam.
2012. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!