Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Immunerosites gyakori betegesk...

Immunerosites gyakori betegeskedes 17 honapos baba?

Figyelt kérdés
Hol hasmenessel( coli, klebsiella) hol megfazassal kezelik, legtobbszor antibiotikummal, tudom h ez tobbet art hosszutavon mint hasznal, de ezeknek az orvosoknak maniajuk az antibiotikum. Szeretnem kicsit megerositeni az immunrendszeret, hatha nem lesz szukseg antibiotikumra, vagy csak nagyon ritkan... Ki mit adott es minek volt valoban hatasa?
2012. jún. 23. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon beteges volt.Nálunk a Flavon lekvárt ajánlotta a doki.Nagyon bejött.Ha bele is esik egy betegségbe, 2 max 3 nap alatt teljesen rendbejön.Napi egy kanállal kapott eleinte fél évig, majd ősztől tavaszig szintén napi 1 kanállal.

Most egész télen nem volt beteg.Februárban volt egy kis hőemelkedése, és kész.

2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Multitabs immuno kid - rágótabletta. Napi 1x, azonos időben kell adni, egy 30 db-os kúrát (egy dobozzal). Nálunk nagyon bejött. Kisfiam december óta szinte folyamatosan beteg volt, köhögött, náthás volt. Ha el is múlt neki egy picit, akkor csak pár napra, és minden kezdődött elölről. Már éppen ki akartam vizsgáltatni (allergia, vagy orrmandula, vagy mit tudom én...) De adtam neki egy ilyen kúrát, és totál helyrejött, teljesen meggyógyult, és most már egy hónapja nem tért vissza azóta a nátha, köhögés. Pedig ugyanúgy jár közösségbe, mint eddig.
2012. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!