Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelöre 2honapos kisfiuna...

Keresztelöre 2honapos kisfiunak mit lehet venni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 06:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen játékot, olyat, amivel később fog tudni játszani. Én nem vennék plüsst, meg csörgőket, csak ha a szülő külön erre kér.

Sokan adnak napi szükségletekhez kellő dolgokat (pelenka, popsitörlő, ruha) én ezt sem annyira preferálom, de ízlések és pofonok különbözők.

Attól függően, hogy milyen értékben gondolkodsz:

0-5000: egyszerűbb játék, formabedobó, játszószőnyeg, takaró a nevével, stb

5-10000: babahinta, járássegítő, bébitaxi

10000 felett: futóbicikli (tudom, soká lesz jó, de a szülők biztos elteszik, és a gyerkőc nagyon fogja szeretni majd), hintaló, ékszer (szintén a későbbiekre)

2012. jún. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi panelban lakunk, futobiciklit, kismotort tuti nem kernenk, mi kaptunk, es odaadtuk a szomszednak, mert nem tudtuk kerulgetni 30nm2en


a fiam kapott egy pluss micimackot (mi nem nagyon vettunk neki ilyeneket, 3 eves, es kb 10 plusse van, a "mi" regi allatkaink a fele, a masik felet kapta), és ket es fel evesen az o valasztasa volt a "macika", amit hurcolaszik mindenhova.


harom honapos koruli lesz (a lanyom most van ebben a korban), amikor elkezdi erdekelni a keze, a csorgozorgo targyak, amikor mindent elkezd a szajaba tenni. en batran mondanam a csorgot, meg a babakocsira teheto jatekokat, ha nincs meg neki


ha dragabb ajandekra is futja, akkor jatszoszonyeg


ahogy eszrevettem, nalunk a lakotelepen minden babanak van ikeas takarója :-)


vagy keszits valamit. pl szerintem egy ajandekutalvany, meg egy sajat kezzel keszitett babajatek (a lanyom szinte csak az altalam keszitett zoknimajommal jatszik, pedig sok jateka van) ( [link] ilyen), ez nagyon szemelyes, a vasarlasi utalvany melle meg nagyon hasznos


bar nyilvan a szuloktol is nagyban fugg, hogy mi lenne a babanak a jó, milyen a stílusuk, pl a kismamanak van egy jo babareceptes konyve, de csak annak az anyukanak hasznos, aki minimalis mertekben is foz, es nem uveges kajat vesz.


ami mindig bejon, az a zorgo, tobb anyagos, tapizható babakönyv :) azt hamar fogja hasznalni, es tenyleg jo

900 ft-5000 forintig terjed az ara


engem a baratnom hivna keresztelore, csinalnek egy zoknimajmot, kapna egy babakonyvet, anyuka egy babarecept konyvet, ha belefer, akkor meg egy parezer forintos utalvanyt.


ha valami kevesbe ismeros valaki, pl tavoli rokonnak, akkor nem biztos, hogy ez lenne. nemtudom. altalanos szempontnak valami szemelyes + valami hasznos felallast valasztanek mindenkepp.

2012. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi pénzt adtunk (mint a családban mindenki), abból azt vesznek, amire szüksége van a babának.
2012. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy etetőszéket vennék nekik.

Az hasznos, 4 hónapos kortól 3 éves korig használja a gyerek.

Kb. 10.000 Ft.


[link]

2012. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3adik gyerek ezért is nem tudom mit adjak de köszi az ötletewket
2012. jún. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!